reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dzień dobry [emoji137]
Leże i nie chce mi sie spac wszyscy jeszcze spią Miśka dała mi po tyłku troche w nocy ...
Dzisiaj mam pazury i sama nie wiem co chce [emoji33][emoji23]
Miłego dnia dla Was [emoji171]
Dzien dobry :)
Moj maly mnie obudzil o 5 i juz spac nie mogłam. Cos mu sie ubzduralo, ze on bedzie teraz cyca jadl ciagle. I sie chlopak wkurzył, bo tego mleka coraz mniej. I mnie zaczyna boleć. No ale usnal tyle, ze ja nie.
U nas dzisiaj wielkie porzadki mam nadzieję, że dam radę
 
reklama
Ja też się witam. Idę pod prysznic, zbieram się k wyruszam do lekarza [emoji173]. A, zapomniałam z tego wszystkiego powiedzieć, że dzisiaj wypisują mamę. Nie ma obrażeń wewnętrznych więc nie chcą jej trzymać. Trochę się boję jak będzie funkcjonować z taką głową, ale zaopiekujemy się nią. Ważne, że święta spędzi w domu [emoji4] odezwę się zaraz po wizycie, obym tylko miała dobre wieści
 
Ja też się witam. Idę pod prysznic, zbieram się k wyruszam do lekarza [emoji173]. A, zapomniałam z tego wszystkiego powiedzieć, że dzisiaj wypisują mamę. Nie ma obrażeń wewnętrznych więc nie chcą jej trzymać. Trochę się boję jak będzie funkcjonować z taką głową, ale zaopiekujemy się nią. Ważne, że święta spędzi w domu [emoji4] odezwę się zaraz po wizycie, obym tylko miała dobre wieści
Super same dobre wiesci .. [emoji171]
Kciukam za wizyte i czekamy na wiesci
 
Az dziwne ze masz takie siniary .. [emoji33] ja robie codziennie z Clexane i praktycznie wcale nie mam siniakow tylko małe punkciki po wkuciu
No u mnie na początku też nie było ich, teraz już nie ma miejsca gdzie się nie kulam I pewnie dlatego... Jak próbowałam na nodze to bardziej boli dlatego wybieram brzuch jak na razie... Późnej jak będzie duży to wezmę się za nogi :)
 
No u mnie na początku też nie było ich, teraz już nie ma miejsca gdzie się nie kulam I pewnie dlatego... Jak próbowałam na nodze to bardziej boli dlatego wybieram brzuch jak na razie... Późnej jak będzie duży to wezmę się za nogi :)
Ja z misią calusia ciaze siw kulam w brzuch a mialam mega duzy i nie mialam siniakow [emoji33] przytrzymujesz miejsce wkucia paluszkiem po wyjeciu igly przez chwile ??
 
Ja też się witam. Idę pod prysznic, zbieram się k wyruszam do lekarza [emoji173]. A, zapomniałam z tego wszystkiego powiedzieć, że dzisiaj wypisują mamę. Nie ma obrażeń wewnętrznych więc nie chcą jej trzymać. Trochę się boję jak będzie funkcjonować z taką głową, ale zaopiekujemy się nią. Ważne, że święta spędzi w domu [emoji4] odezwę się zaraz po wizycie, obym tylko miała dobre wieści

Trzymam kciuki za wizytę i cieszę się z powodu mamy:)
 
Ja też się witam. Idę pod prysznic, zbieram się k wyruszam do lekarza [emoji173]. A, zapomniałam z tego wszystkiego powiedzieć, że dzisiaj wypisują mamę. Nie ma obrażeń wewnętrznych więc nie chcą jej trzymać. Trochę się boję jak będzie funkcjonować z taką głową, ale zaopiekujemy się nią. Ważne, że święta spędzi w domu [emoji4] odezwę się zaraz po wizycie, obym tylko miała dobre wieści
Kciuki za wizytę:)
Dzien dobry :)
Moj maly mnie obudzil o 5 i juz spac nie mogłam. Cos mu sie ubzduralo, ze on bedzie teraz cyca jadl ciagle. I sie chlopak wkurzył, bo tego mleka coraz mniej. I mnie zaczyna boleć. No ale usnal tyle, ze ja nie.
U nas dzisiaj wielkie porzadki mam nadzieję, że dam radę
A mój nadal śpi..wyczuwa że mama zmęczona :)
Dzień dobry [emoji137]
Leże i nie chce mi sie spac wszyscy jeszcze spią Miśka dała mi po tyłku troche w nocy ...
Dzisiaj mam pazury i sama nie wiem co chce [emoji33][emoji23]
Miłego dnia dla Was [emoji171]
Ja też dziś i paznokcie i włosy..ale ja mam dobrze bo u siostry w salonie :) młody się wybawi z dziećmi...
U mnie dom wysprzątany jutro dekoracje w poniedziałek sałatki ciasta itp i można świętowac.. chociaż znów smutne święta..możliwe że u teścia nowotwór nawraca.. :( dziś powinniśmy coś wiedzieć...no i martwię się o dzidzię waga dalej w dół a ja ani jej nie czuje ani nie widzę ani żadnej kuleczki dosłownie nic..oszaleje do wizyty:(
 
Kciuki za wizytę:)A mój nadal śpi..wyczuwa że mama zmęczona :)Ja też dziś i paznokcie i włosy..ale ja mam dobrze bo u siostry w salonie :) młody się wybawi z dziećmi...
U mnie dom wysprzątany jutro dekoracje w poniedziałek sałatki ciasta itp i można świętowac.. chociaż znów smutne święta..możliwe że u teścia nowotwór nawraca.. :( dziś powinniśmy coś wiedzieć...no i martwię się o dzidzię waga dalej w dół a ja ani jej nie czuje ani nie widzę ani żadnej kuleczki dosłownie nic..oszaleje do wizyty:(
Ale kochane dziecko ;)
Tez mnie martwi moj brak objawów. W nocy spać nie mogłam. I tez czekam jak na zbawienie na wizyte mam nadzieję, ze uda mi sie zapisac na 27.12 :)
Zazdroszcze porzadkow u mnie w domu jest tragedia ale moze jak sie dzisiaj postaramy to wieczorem bedzie juz ładnie
 
Ja też się witam. Idę pod prysznic, zbieram się k wyruszam do lekarza [emoji173]. A, zapomniałam z tego wszystkiego powiedzieć, że dzisiaj wypisują mamę. Nie ma obrażeń wewnętrznych więc nie chcą jej trzymać. Trochę się boję jak będzie funkcjonować z taką głową, ale zaopiekujemy się nią. Ważne, że święta spędzi w domu [emoji4] odezwę się zaraz po wizycie, obym tylko miała dobre wieści
Trzymam kciuki! Super, że mama w święta będzie w domu, cudowna wiadomość :))
 
reklama
Cześć Wam :) obudziłam się dzisiaj o 4.30 z mega-głodem, aż musiałam sobie kanapkę zrobić :D później,o dziwo, zasnęłam i spałam do teraz :) wszystko fajnie gdyby nie ból głowy po przebudzeniu. Chyba za długo spałam.... no nie dogodzisz [emoji23]
Mąż w prawie coweekendowej delegacji, a ja mimo, że jestem sama w domu to mam z rana do kogo sie odezwać - super to jest :D miłego dnia :*
 
Do góry