reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Witajcie!
Ja wczoraj po wizycie. Wszystko ok ale dalej nie wiemy czy z Kasią czekamy na siostrzyczke czy braciszka[emoji6] teraz to już pewnie dowiem się na polowkowych w lutym. Najważniejsze że zdrowe.
Na zwolnienie pójdę dopiero ok 9 stycznia ale tu już tylko 9 dni pracujących w moim wypadku[emoji23]
Pozdrawiam
 
Dzień dobry dziewczyny [emoji6] witam was jeszcze w weselnym nastroju [emoji16] choć przez ostatnie dwa dni miałam kryzys fizyczno-psychiczny, po wczorajszym badaniu prenatalnym jestem dużo bardziej spokojna i szczęśliwa. Z maleństwem wszystko w porządku, rozwija się prawidłowo. Jednak te badania dają już zdecydowanie większy obraz, na to co się dzieje No i na 99% bryka mi w brzuszku mały, całkiem nieźle wyposażony przystojniak, ale potwierdzi to na 100% przy kolejnej wizycie[emoji41] Narzeczony jak i ja jesteśmy przeszczęśli[emoji3590][emoji3590][emoji3590] mam nadzieję że spokój po tym badaniu wystarczy mi na kolejne 5tygodni, wtedy mam kolejną wizytę. A i wzięłam już L4, namówił mnie narzeczony... jeszcze nie wiem co zrobię z tym czasem, ale na pewno coś wymyślę.
Pozwolę sobie później wrzucić jakieś zdjęcie mojego maluszka, a teraz idę dalej odsypiać zabawę weselną [emoji3526]
No to.gratuluję synka!!! Super wiadomość:*
 
reklama
Do góry