reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja też się witam. Idę pod prysznic, zbieram się k wyruszam do lekarza [emoji173]. A, zapomniałam z tego wszystkiego powiedzieć, że dzisiaj wypisują mamę. Nie ma obrażeń wewnętrznych więc nie chcą jej trzymać. Trochę się boję jak będzie funkcjonować z taką głową, ale zaopiekujemy się nią. Ważne, że święta spędzi w domu [emoji4] odezwę się zaraz po wizycie, obym tylko miała dobre wieści
Najważniejsze ze wraca do Was na święta:) daj znać.koniecznie :)
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny [emoji6] witam was jeszcze w weselnym nastroju [emoji16] choć przez ostatnie dwa dni miałam kryzys fizyczno-psychiczny, po wczorajszym badaniu prenatalnym jestem dużo bardziej spokojna i szczęśliwa. Z maleństwem wszystko w porządku, rozwija się prawidłowo. Jednak te badania dają już zdecydowanie większy obraz, na to co się dzieje No i na 99% bryka mi w brzuszku mały, całkiem nieźle wyposażony przystojniak, ale potwierdzi to na 100% przy kolejnej wizycie[emoji41] Narzeczony jak i ja jesteśmy przeszczęśli[emoji3590][emoji3590][emoji3590] mam nadzieję że spokój po tym badaniu wystarczy mi na kolejne 5tygodni, wtedy mam kolejną wizytę. A i wzięłam już L4, namówił mnie narzeczony... jeszcze nie wiem co zrobię z tym czasem, ale na pewno coś wymyślę.
Pozwolę sobie później wrzucić jakieś zdjęcie mojego maluszka, a teraz idę dalej odsypiać zabawę weselną [emoji3526]
 
Dzien dobry :)
Moj maly mnie obudzil o 5 i juz spac nie mogłam. Cos mu sie ubzduralo, ze on bedzie teraz cyca jadl ciagle. I sie chlopak wkurzył, bo tego mleka coraz mniej. I mnie zaczyna boleć. No ale usnal tyle, ze ja nie.
U nas dzisiaj wielkie porzadki mam nadzieję, że dam radę
Dołączam do operacji "świąteczne porządki" ale obiecałam sobie nie forsować się zbytnio. Ty też nie przesadź!;)
 
Dzień dobry dziewczyny [emoji6] witam was jeszcze w weselnym nastroju [emoji16] choć przez ostatnie dwa dni miałam kryzys fizyczno-psychiczny, po wczorajszym badaniu prenatalnym jestem dużo bardziej spokojna i szczęśliwa. Z maleństwem wszystko w porządku, rozwija się prawidłowo. Jednak te badania dają już zdecydowanie większy obraz, na to co się dzieje No i na 99% bryka mi w brzuszku mały, całkiem nieźle wyposażony przystojniak, ale potwierdzi to na 100% przy kolejnej wizycie[emoji41] Narzeczony jak i ja jesteśmy przeszczęśli[emoji3590][emoji3590][emoji3590] mam nadzieję że spokój po tym badaniu wystarczy mi na kolejne 5tygodni, wtedy mam kolejną wizytę. A i wzięłam już L4, namówił mnie narzeczony... jeszcze nie wiem co zrobię z tym czasem, ale na pewno coś wymyślę.
Pozwolę sobie później wrzucić jakieś zdjęcie mojego maluszka, a teraz idę dalej odsypiać zabawę weselną [emoji3526]
Super, ze wszystko ok i wesele się udało :)
Dasz rade wczorajsze badanie da Ci sił na kolejne 5 tygodni :)
 
Witam się[emoji257] a ze mna moj ból glowy [emoji849] matko kochana czuje sie jak na kacu [emoji849]
A tu dzis intensywny dzień, najbardziej mieszkanie a potem szykowanie na swieta, pierogi uszka, ciasta itd...
 
reklama
Witam się i ja [emoji8] Ja o dziwo się bardzo dobrze czuje chyba zastrzyki [emoji3526] dzisiaj małe zakupy, żeby paczki porobić dla dzieci i dalej odpoczywać [emoji3526] Miłego dnia mamusie [emoji8]
 
Do góry