reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hej. Daje znac co z nami... niestety w drugiej dobie malutka musiała przejść operacje ze względu na niedrożność smulkowa jelit... dzis zaczyna 13 dzien i narazie jest na intensywnej terapii ale oddycha sama i wprowadzili jej juz mleczko. Ma zrobiona stomie wiec kupka przez otwór w brzuszku i do woreczka... czekamy na wyniki na cytomegalie i na mukowiscydoze... miało byc Ok, lekarz mnie uspokajał ale niestety narazie lekarze rożne rzeczy mówią i straszą... trzymajcie kciuki za mała Jagodke!
1497282701-aaaaaa.jpeg
1497282714-aaaaaa.jpeg




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki za was [emoji110] wszystko sie napewno unormuje i będzie dobrze a Jagodka wroci do zdrowia jestescie bardzo dzielni [emoji110][emoji8]

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
reklama
Witam serdecznie,

Jestem fotografem specjalizującym się w fotografii dziecięcej. Aktualnie poszukuję 2-3 przyszłych mam z Łodzi, które spodziewają się rozwiązania w w drugiej połowie czerwca tego roku i po porodzie chciałyby wziąć udział w nieodpłatnej sesji noworodkowej służącej poszerzeniu mojego portfolio. Więcej informacji przekaże na priv.

Pozdrawiam,
 
Hej. Daje znac co z nami... niestety w drugiej dobie malutka musiała przejść operacje ze względu na niedrożność smulkowa jelit... dzis zaczyna 13 dzien i narazie jest na intensywnej terapii ale oddycha sama i wprowadzili jej juz mleczko. Ma zrobiona stomie wiec kupka przez otwór w brzuszku i do woreczka... czekamy na wyniki na cytomegalie i na mukowiscydoze... miało byc Ok, lekarz mnie uspokajał ale niestety narazie lekarze rożne rzeczy mówią i straszą... trzymajcie kciuki za mała Jagodke!
1497282701-aaaaaa.jpeg
1497282714-aaaaaa.jpeg




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Piękna dziewczynka. Trzymam kciuki, żeby było dobrze :-)
 
Hej. Daje znac co z nami... niestety w drugiej dobie malutka musiała przejść operacje ze względu na niedrożność smulkowa jelit... dzis zaczyna 13 dzien i narazie jest na intensywnej terapii ale oddycha sama i wprowadzili jej juz mleczko. Ma zrobiona stomie wiec kupka przez otwór w brzuszku i do woreczka... czekamy na wyniki na cytomegalie i na mukowiscydoze... miało byc Ok, lekarz mnie uspokajał ale niestety narazie lekarze rożne rzeczy mówią i straszą... trzymajcie kciuki za mała Jagodke!
1497282701-aaaaaa.jpeg
1497282714-aaaaaa.jpeg




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jestem z Listopadowe
MOCNO trzymam kciuki za moja imienniczke;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja termin na 28 czerwca ale niestety zlapalo mnie dziś a niestety bo zrobiliśmy sobie z mężem wycieczkę do Krakowa czyli 4 h drogi od domu i wyladowalam w szpitalu kompletnie bez żadnych rzeczy tylko piżama :p ale chociaż jak się postaram to zrobię sobie prezent na urodziny bo mam jutro :-)
 
reklama
Ja termin na 28 czerwca ale niestety zlapalo mnie dziś a niestety bo zrobiliśmy sobie z mężem wycieczkę do Krakowa czyli 4 h drogi od domu i wyladowalam w szpitalu kompletnie bez żadnych rzeczy tylko piżama :p ale chociaż jak się postaram to zrobię sobie prezent na urodziny bo mam jutro :-)
nawet nwsz jak ja bym chciala zeby mnie dziś złapało :D
ckaidqk3jdlhgrz0.png
 
Do góry