reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Może któraś z was ma chwilę i zechcę wspomóc wiedzą takiego świezaka jak ja,bylam dziś na zakupach kupilam kilka kosmetyków do pielegnacji i tu pytanie do was ,jakich lini kosmetyków wy uzywalyscie/uzywacie przy swoich maluchach?Ostatnio naczytalam sie ze to uczula to za duzo chemii i mam mętlik w głowie :(
ckaidqk3jdlhgrz0.png
 
Może któraś z was ma chwilę i zechcę wspomóc wiedzą takiego świezaka jak ja,bylam dziś na zakupach kupilam kilka kosmetyków do pielegnacji i tu pytanie do was ,jakich lini kosmetyków wy uzywalyscie/uzywacie przy swoich maluchach?Ostatnio naczytalam sie ze to uczula to za duzo chemii i mam mętlik w głowie :(
ckaidqk3jdlhgrz0.png
Zdania są rozne a i tak skora malucha sam zweryfikuje czego potrzebuje. Na te chwile mam tylko zapas mąki ziemniaczanej do cialka i pupy, masc bepanten i krem z rossmana z cynkiem i bez cynku na odparzenia i sol fizjologiczna do przemywania.
Kapac zamierzam poki co w samej wodzie.
Jak dla mnie jesli nic sie nie dzieje nie ma sensu uzywac tych wszystkich oliwek, emolientow, szamponow, balsamow.

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Może któraś z was ma chwilę i zechcę wspomóc wiedzą takiego świezaka jak ja,bylam dziś na zakupach kupilam kilka kosmetyków do pielegnacji i tu pytanie do was ,jakich lini kosmetyków wy uzywalyscie/uzywacie przy swoich maluchach?Ostatnio naczytalam sie ze to uczula to za duzo chemii i mam mętlik w głowie :(
ckaidqk3jdlhgrz0.png
Ja do kąpieli uzywam emolium bo mala ma rumien noworodkowy i bardzo delikatna skorke :) co do kremow to mam zapas roznych ale poki co polozne poradzily uzywac samej oliwki bo ta skorka jest za delikatna na rozne te kremy, ale na pupke chyba bede musiala cos innego stosowac bo Gabi dostala uczulenia na pampersy pampers i na happy i jak narazie dobre sa dada z biedry [emoji23] (taka oszczędność heh ) , tak jak Olga mam sol fizjologiczna do przemywania oczek i te gaziki nasaczone do pepka [emoji5]
 
Może któraś z was ma chwilę i zechcę wspomóc wiedzą takiego świezaka jak ja,bylam dziś na zakupach kupilam kilka kosmetyków do pielegnacji i tu pytanie do was ,jakich lini kosmetyków wy uzywalyscie/uzywacie przy swoich maluchach?Ostatnio naczytalam sie ze to uczula to za duzo chemii i mam mętlik w głowie :(
ckaidqk3jdlhgrz0.png
taaa też czytałam i miałam kupione kosmetyki z idealnymi składami... a moja łuszcząca się jaszczurka bardzo szybko sprowadziła mnie na ziemie.
Używamy sudocremu, kremu bez cynku z babydeam na zmianę plus puder z babydream. Oliwki z hipp, płyny mamy trzy hipp, babydream i emolium. Używamy na razie na zmianę emolium i płyn hipp. husteczki nawilżane z tami - ok. 3-4 dni jedna paczka, jak się kończy to wyjmuje kilka suchych husteczek tami i zalewam je wodą i mamy jeden dzień tylko takich żeby dupcia odpoczęła od tych standardowych. Patyczki do uszu ze stoperami i ocenisept do pępka, jałowe gaziki i sól do oczu. Włoski też smaruje oliwką i póki co ciemieniuchy nie ma
Do buzi krem- na zimne dni taki z babydream taki na wiatr i coś tam
a jak gorąco to filtr 50
... tyle [emoji23]
 
narazie nakupiłam tego i boję sie ze polowa z całego asortymentu nadaje sie do wywalenia :(
ckaidqk3jdlhgrz0.png
 

Załączniki

  • 19357800_1670463882993938_1454936522_n.jpg
    19357800_1670463882993938_1454936522_n.jpg
    87,2 KB · Wyświetleń: 178
Ostatnia edycja:
reklama
pieluchy kupilam z dady bo połozne mówily u nas w szpitalu że one jako jedyne nie uczulają ,wiec mam paczkę 1 i 2 . a od szwagierki dostalam paczkę pampersów 1
ckaidqk3jdlhgrz0.png
To właśnie u mojego po dadach było mega uczulenie. U nas najlepiej się sprawdziły i nadal sprawdzają przy 2 te z rossmanna.
Co do kosmetyków, to ja bym z tego zostawiła tylko te z babydream. Dla mnie Johnson,Nivea to syf. Ale to moja opinia[emoji6] Np Hipp jest też jest super

Hubert 18.02.2015
Wiktoria 06.06.2017
 
Do góry