reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

pieluchy kupilam z dady bo połozne mówily u nas w szpitalu że one jako jedyne nie uczulają ,wiec mam paczkę 1 i 2 . a od szwagierki dostalam paczkę pampersów 1
ckaidqk3jdlhgrz0.png
ja mam to
1497699350-aaaaaa.jpeg
[emoji38]
My używamy wszystkich pieluch akurat żadne go nie uczulają,.babydream, dada, pampers, pampers premium care wszytsko jest ok. Ale tylko przy pampersie nie zdażają się nam "wypadki" nic nie przecieka, nie wypływa więc używamy ich
 
reklama
a i powiem wam ze zazdroszczę kazdej z was która poród ma za sobą,u nas w Bstoku koszmar Link do: Spotted: Białystok
dzieci lezą w wanienkach (?!?!) bo nie mają miejsc,podobno jednej nocy na swiat przyszlo 12 maluchow..
aż boję się rodzić ..
ckaidqk3jdlhgrz0.png
Tak jak to zobaczylam to cieszylam sie ze rodzilam u siebie w monkach a nie w Białymstoku... poprostu masakra! A u nas na opieke nie mozna narzekać! Ba, wrecz polecilabym rodzenie w tym szpitalu [emoji4]
 
Ja też już poród mam za sobą, Marcelinka jest nareszcie z nami waży 3100 i 54 cm a już jutro przed nią czyli w drugim dniu życia pierwsza podróż do domu prawie cztero godzinna więc tak jak pisałam zrobiłam sobie praktycznie prezent na urodziny bo ona urodzona 16.06 a ja 17.06 :-)
 
Ja też już poród mam za sobą, Marcelinka jest nareszcie z nami waży 3100 i 54 cm a już jutro przed nią czyli w drugim dniu życia pierwsza podróż do domu prawie cztero godzinna więc tak jak pisałam zrobiłam sobie praktycznie prezent na urodziny bo ona urodzona 16.06 a ja 17.06 :-)
Gratulacje :*
 
reklama
Ja też już poród mam za sobą, Marcelinka jest nareszcie z nami waży 3100 i 54 cm a już jutro przed nią czyli w drugim dniu życia pierwsza podróż do domu prawie cztero godzinna więc tak jak pisałam zrobiłam sobie praktycznie prezent na urodziny bo ona urodzona 16.06 a ja 17.06 :-)
Gratulacje!

 
Do góry