reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja chodzę od 38tc co tydzień a później pewnie od terminu co 2 dni.

Ja pierwsze słyszę,żeby szpital nie przyjął na KTG. Jakbyś poszła na IP to i tak musieliby Ci zrobić więc nie wiem o co chodzi z tym,ze tylko dla pacjentek
 
reklama
ja to teraz mam taki sajgon w glowie bo trzy rozne terminy 20,23,25 czerwca :D ale najbardziejj by mi pasował 19 :) wtedy maly swietowałby razem z tatusiem urodziny :D
ale mamyy wielką nadzieje ze jednak tak dlugo nie bdmy musieli czekac :) dzis świetować bdmy swiatowy dzien sexu,bylam w salonie mąż do mnie zagląda i pyta czy jestem gotowa na wieczór,w sumie nie dziwie się ostatni raz sex uprawialiśmy jakos w styczniu, i od tego czasu nic aż do poniedzialku :)
ckaidqk32dghy2ol.png

ckaidqk3gmavjquw.png
Eee..też mam 3 terminy. Pierwszy był na 24 potem 17 a w zeszłym tyg powiedziała,że ok 1.5tygodnia jeszcze czyli gdzieś w ten weekend co będzie! Światowy dzień seksu powiadacie? No to trza chłopa nagonić do roboty,może coś przyspieszy!
 
U mnie ktg od 40tc niezaleznie od prowadzacego lekarza.
A wydaje mi sie, ze foxy chodzi o te klucia w pochwie. Ale to przez malenstwo. [emoji4]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
W sumie to moje oby dwa wcześniejsze porody były w końcówce 39 tyg więc jak ten był miał być w 39 to wypada na ten weekend
 
Jak porod to oczywiscie ktg obowiazkowo. Ale normalnie jak po terminie to dopiero co 2gi dzien jest ktg.

Do terminu to opieka swojego gina.

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
reklama
Dziewczyny mąż miał nadgodziny dopiero wrócił a tu telefon teść na SORZE. Jeszcze pasuje żebym ja jechała rodzić. Ale i mnie cisza nadal. Idę coś porobić. Kota poszukam po gdzieś poszedł.
 
Do góry