reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ej dziewuszki a ja byłam pewna,że mi przejdzie do wieczora jak zawsze ale póki co trzymają bóle! Tyle,że nasiliły się trochę a odstępy dalej co 20 min! Kurwica już mnie bierze! Stwierdziłam,że się zrelaksuję i pewnie przejdzie ale nie przeszło! Młody jak pójdzie spać biorę bardzo ciepły prysznic! I albo się ruszy albo przejdzie!
 
reklama
trzymam kciuki zeby akcja się rozwineła :)
mnie wszystko kłuje ,d tego dopatrzylam sie kilku nowych kurzajek..Nigdy w zyciu ich nie mialam a w tym tygodniu normalnie jakis wysyp :(
ckaidqk32dghy2ol.png

ckaidqk3gmavjquw.png
 
Kropka ja Chodziłam prywatnie ale mój lekarz pracuje w szpitalu i mówił,że już do niego prywatnie nie przychodzić tylko jakby coś się działo to do szpitala. No i pierwsze KTG miałam w 38 tc w szpitalu i po nim poszłam właśnie do mojego lekarza,teraz jest końcem 39 tc a później nie wiem jak,dopiero mi powie po KTG. Widać,że koleś nie zdziera niepotrzebnie kasy tylko po prostu się zajmuje pacjentką.
 
co do imion to u nas byliśmy nastawieni do 20 tc ze bd dziewczynka :) gdy na usg okazalo sie ze bd chłopiec to wielki szok :) ale przyznaje że od samego początku wiedzieliśmy ze jak bd chłopiec to chcemy Piotrusia a na dziewczynkę nie bylo pomyslu:)
ckaidqk32dghy2ol.png

ckaidqk3gmavjquw.png


Heh a to ci dopiero! Mi w 5 mies.powiedziała,ze wygląda na chłopaka! No i kurde śmiejemy się z mężem,że w sumie wygląda jej czyli,że nie była pewna. A potem to już nic nie mówiła. Imię dla dziewczyki wybrał mąż Leia a ja dla chłopaka Leon. Mam nadzieję,że faktycznie będzie ten Leon,chociaż powiem,że bardziej wolałabym dziewczynkę
 
Kropka ja Chodziłam prywatnie ale mój lekarz pracuje w szpitalu i mówił,że już do niego prywatnie nie przychodzić tylko jakby coś się działo to do szpitala. No i pierwsze KTG miałam w 38 tc w szpitalu i po nim poszłam właśnie do mojego lekarza,teraz jest końcem 39 tc a później nie wiem jak,dopiero mi powie po KTG. Widać,że koleś nie zdziera niepotrzebnie kasy tylko po prostu się zajmuje pacjentką.
No wlasnie tylko dzwonilam do dwoch szpitali ktg jest tylko dla pacjentek poradni a zeby ktg zrobic musze byc przyjeta jako pacjentka. Dlatego pytam jak ginekolodzy wasi wymagaja bo nie chcialabym czegos przegapic a znowu nie byc nadgorliwa jak gin;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny a co do Ktg to jak to jest w Pl? Od którego miesiąca robią i jak często? W Niemczech chodzę od początku 8 mies.co 2 tygodnie! I tak już do końca ciąży ma być! Ostatni termin mam na 14.6
 
ja to teraz mam taki sajgon w glowie bo trzy rozne terminy 20,23,25 czerwca :D ale najbardziejj by mi pasował 19 :) wtedy maly swietowałby razem z tatusiem urodziny :D
ale mamyy wielką nadzieje ze jednak tak dlugo nie bdmy musieli czekac :) dzis świetować bdmy swiatowy dzien sexu,bylam w salonie mąż do mnie zagląda i pyta czy jestem gotowa na wieczór,w sumie nie dziwie się ostatni raz sex uprawialiśmy jakos w styczniu, i od tego czasu nic aż do poniedzialku :)
ckaidqk32dghy2ol.png

ckaidqk3gmavjquw.png
 
reklama
Do góry