reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Mój pierwszy trymestr to bajka była drugi tez pracowałam w sumie do 30tc [emoji41]a okolo 31 pojawiły się mdłości dopiero i inne rzeczy typowe dla początku ciąży :| smaków nie miałam na nic i nie mam dalej :p


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
mnie 1 trymest meczyło wszystko,drugi to była bajka :)zaczął sie 3 i znowu mdłosci,zgaga,cala puchłam,teraz jest juz ok,ale rozstępy mam na piersiach i na udach, a najbardziej bolą te od wewnętrznej strony :(
ckaidqk32dghy2ol.png

ckaidqk3gmavjquw.png
 
Rozstępy zrobiły mi się paskudne na brzuchu [emoji33] i smarowałam się wszystkim co możliwe praktycznie od początku ( bio-Oil,mustela,palmers) i nic nie dało taka skóra [emoji22] a cieszyłam się ze nie będę miała aż tu nagle wystrzeliły w 8 miesiącu dopiero [emoji33][emoji33][emoji205] jestem tygryskiem[emoji41][emoji197]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Foxy ja też nie miałam rozstępów a tu w 8 bach ale tylko przy pempku. Laską nigdy nie byłam to przeżyję. Gorzej z wagą mam 20 kg na plusie. Pocieszam się że mała jest spora i wód mam ok 20 to trochę zejdzie. U mnie pierwszy trymestr spanie i wymioty. Drugi ok. Pracowałem po połowy kwietnia. Nawet teraz podpinam się pod system z domu i pomagam. Dokumenty dla księgowej muszę naszykowac. Rany nic nie sprzątałam padłam na 2 godziny a po 3 mój z pracy wraca idę robić obiad na szybko.
 
Wspolczuje bardzo z tymi rozstepami:( u mnie wiele znajomych uzywalo po NoScar widzialam efekty naprawde fajne tez sie na ten preparat nastawialam, podobno wydajny bo wystarczy tylko po lini rozstepow rozprowadzac mala ilosc. W wieku 15 lat mialam straszne blizny po tradziku 4 miesiace okolo stosowalam nic nie widac:)
 
Odnośnie wcześniejszych tematów, ja przytyłam łacznie 6kg więc jestem tą szczęściarą, że rozstępów zero a brzuszek mini:) lewatywy u nas robią każdemu chyba że ktoś nie wyrazi zgody... nie wyobrażam sobie nie mieć, niestety choćby mini kupka przy parciu wiadomo jaki możedać efekt... naprawdę wstydziłabym się i męża i personelu... dla nich to może normalne, ale z pewnością nie za miłe... jeszcze w upał czerwcowy którego się spodziewam:) ale teraz tak moge pisać a przy porodzie będzie mi pewnie wszytsko jedno hehe


Ja przytyłam 7 kg. Moja 3 i najmiejsza ciąża ale dzidziuś ma normalną wagę
 
Odnośnie wcześniejszych tematów, ja przytyłam łacznie 6kg więc jestem tą szczęściarą, że rozstępów zero a brzuszek mini:) lewatywy u nas robią każdemu chyba że ktoś nie wyrazi zgody... nie wyobrażam sobie nie mieć, niestety choćby mini kupka przy parciu wiadomo jaki możedać efekt... naprawdę wstydziłabym się i męża i personelu... dla nich to może normalne, ale z pewnością nie za miłe... jeszcze w upał czerwcowy którego się spodziewam:) ale teraz tak moge pisać a przy porodzie będzie mi pewnie wszytsko jedno hehe
Ja przytyłam 9kg w tym duży dzieciaczek,brzuch mam też mały,niektóre kobiety w 30tc mają o wiele większy. Lekarz na wizycie od razu sprawdzał ilośc wód ale mówił,że od razu widać że w normie :)
mimo to rozstępy są i to na połowie brzucha.

Rozstępy zrobiły mi się paskudne na brzuchu [emoji33] i smarowałam się wszystkim co możliwe praktycznie od początku ( bio-Oil,mustela,palmers) i nic nie dało taka skóra [emoji22] a cieszyłam się ze nie będę miała aż tu nagle wystrzeliły w 8 miesiącu dopiero [emoji33][emoji33][emoji205] jestem tygryskiem[emoji41][emoji197]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Witaj w klubie.Smarowałam się wszystkim. Za kasę ,którą wydałam na smarowidła kupiłabym samochód. Złom,ale zawsze byłby samochód :D
Do tego mam mały brzuch i ćwiczę,zdrowo jem,piję dużo wody a od 8 miesiąca mnie zaczęło orać. Tyle tylko ,że zaczynają co niektóre się zwężać i znikać po tych smarowidłach :) może kiedyś znikną całkowicie :)

Aha a jak zaczęło swędzieć to nic i tak tego nie powstrzymało. Każdy specyfik łagodził swędzenie na godzinę-dwie a efektem rozstępy,których nie dało rady powstrzymać. Ale mam duże skłonności,więc cieszę się ,że przynajmniej nie mam ich na calutkim brzuchu
 
mnie moje rozstęy w tamtym tygodniu tak zaczeły swedzic ze myslalam ze mam cholestazę ale jednak to tylko przyjaciołki rozstępy :)
moja pierwszza ciaza wiec nwm jak zrzucę te 20+ kg :)
ckaidqk32dghy2ol.png

ckaidqk3gmavjquw.png
 
reklama
U mnie dzis koniec terminu...i co? I du...pa... Nic sie nie dzieje...posprzatalam, zrobilam obiad, pojechalam na zakupy, zrobilam sernik na zimno i tylko bolu spojenia sie nabawilam....
Uwolnijcie mnie juz od tego brzucha....
Screenshot_2017-06-07-14-18-06.png


c55f3e3kq403a9og.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2017-06-07-14-18-06.png
    Screenshot_2017-06-07-14-18-06.png
    200,3 KB · Wyświetleń: 469
Do góry