reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Witaj Kropka [emoji254][emoji254]. Ja właśnie leżę wysprzatalam cały dom (wariatka) a teraz leżę i sapie ze zmęczenia [emoji23] mam takie dziwne napady porządków [emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


Też miałam w zeszłym tygodniu! Nawet okna pomyłam Teraz w sumie nie mam za bardzo czego sprzątać. Siedzę na kanapie i patrzę w pudło. A jak tylko wstanę to bóle w pachwinach dalej się pojawiają. Bóle podbrzusza też co jakiś czas. Tak już bym chciała,żeby ta godzina nadeszła
 
reklama
Jeju..... Od wieczora mam hardkor z szyjką..... Mała tak mnie wali, że szok..... Pare razy aż łzy poleciały..... Ale sie opuszczamy i coś malejemy.... Ciekawe co jutro na usg wyjdzie z wodami [emoji4]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
A i właśnie w związku w symptomami porodu...w sumie żadnych odczuwalnych, czsami czuje jak brzuch się napina ale to absolutnie nie mogę nazwać jakimiś przepowiadaczami, troche mnie to martwi, ale lekarze twierdzą że te ze skurczami na kilka tygodni przed porodem mogą nawet przenosić ciążę, a mnie jak złapię to złapię, więc pozostaje mi w to wierzyc:)
 
Szyjka miękka 3cm ale od tygodnia z rozwarciem na opuszek:) tyle o mnie:) Gratuluję wszytskim zdrowych ślicznych maluszków, (szkoda że ich nie widzę) i mega zazdroszczę mamuśkom po:)
 
Nooo chociaż to moja pierwsza ciaza to mogę stwierdzić ze końcówka jest najgorsza [emoji33] gdzie się nie ruszysz to zaraz boli coś , trzeba odsapnąć w dodatku weź się wybierz na zakupy w miejsce gdzie nie ma kibelka ...masakra więcej czasu zajmuje mi czasem szukanie wc niż robienie zakupów [emoji23][emoji23] a noc to masakra totalna w dzień lepiej mi się śpi . Ale to już niedługo [emoji8] i bedziemy znów sprawne :D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A dla mnie gorszy był pierwszy trymestr. Mdłości,ograniczona dieta,odrzucenie od niektórych ulubionych potraw. Teraz czuję się bardzo dobrze tylko jestem bardziej leniwa :D ale brzuch nie ciąży,jestem sprawna fizycznie i nawet te bóle spojenia nie są tak uciązliwe jak np mdłości. Do tego czuję ruchy maleństwa co jest najlepsze w ciąży :)
Ah gdyby nie te rozstępy to byłoby idealnie ;) wszystkiego mieć nie można :D
 
Ja się muszę dowiedzieć w piątek co ze mną jeśli minie mi termin,bo szczerze mówiąc nie przewidywaliśmy z lekarzem takiego scenariusza i nic mi na ten temat nie powiedział,ale w piątek widzę się z nim w szpitalu.

Wagę spokojnie zrzucisz. Jest lato, chce się mniej tłustych rzeczy a sama piszesz ,ze mało jesz więc to pewnie opuchlizna. Dużo dużo pij i jedz dużo nawadniających owoców i warzyw a powinno się unormować ;) a jeśli nie to po porodzie szybko te kg polecą ;)
Mi mówił że na wizycie <dzień po terminie> będziemy się umawiać na rozwiązywanie ciąży.
Co do picia i jedzenia to głównie soki z wodą mineralna, pudelkami pochłaniam nektarynki i brzoskwinie i tego typu owoce. Także co do picia mineralnej to naprawdę dużo pije.

Na razie jestem wszystkim załamana, Ale mam nadzieje ze to hormony, bo stresów mam już dość.

Jedyne pocieszenie, ze skoro lekarz powiedział ze i tak sie zobaczymy 20.06 to się przejdę chociaż na chwilę na wesele przyjaciółki 15.06 żeby zobaczyć jak pięknie wyglądają i złożyć życzenia.
 
ale spałam nic nie słyszałam. My mieliśmy wybrać Weronika ale moje młodsze siostra się uparła że jak kiedyś będzie miała córkę to tak chce dać na imię. Dlatego odpuściłam. Ostatecznie wybrał mój mąż i będzie Klaudia. Na usg w kwietniu tak się tyłkiem wypięła tyłkiem że mówimy że to będzie Klaudia modelka.
 
Ostatnia edycja:
Odnośnie wcześniejszych tematów, ja przytyłam łacznie 6kg więc jestem tą szczęściarą, że rozstępów zero a brzuszek mini:) lewatywy u nas robią każdemu chyba że ktoś nie wyrazi zgody... nie wyobrażam sobie nie mieć, niestety choćby mini kupka przy parciu wiadomo jaki możedać efekt... naprawdę wstydziłabym się i męża i personelu... dla nich to może normalne, ale z pewnością nie za miłe... jeszcze w upał czerwcowy którego się spodziewam:) ale teraz tak moge pisać a przy porodzie będzie mi pewnie wszytsko jedno hehe
 
reklama
i jak ognia wolę uniknąć indukcji porodu:( statystyki mowią ze ponad połowa i tak się kończy cięciem...a niestety ból jest podobno o wiele wiele większy, więc jak nic się nie dzieje lepiej samemu wyrazić chęć odczekania chociaż 5-7 dni... znam dużo osob co rodzilo i 2 tygodnie po terminie i same naturalnie więc chyba rozważnie będzie uzbroić się w cierpliwość:)
 
Do góry