reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

hej dziewczynki :) kjakieś 20 min zajeło mi odczytanie postów z wczoraj i dzis ;D
wczoraj popołudniu wzieły mnie takie skucze i bóle krzyża ze myslalam ze urodze ,ale stwierdziłamm ze najpierw ogarnę sypialnie i resztę domu ,bo tesciowa i mąż tego sami nie zrobia jak bd w szpitalu,wiec poodkurzalam,przetarłam szafki ,półki i komody, wymyłam lustro , zmylam podlogi wykąpalam sie i stwierdzilam czekam na męza i jak sie połozylam tak i zasnelam i obudzilam sie jak ręką odjął i się tak wkurzylam ,ze to wszystko na marne poszło :(
na poprawę humoru zamówilam malemu lezaczek bujaczek Kinderkraft unimo 5w 1 :)
noc minela w miarę dobrze,spalam jak zabita :) wstalismy szybkie sniadanko no i na zakupy :)
a teraz gdy wrocilismy to siadlam do laptopa i nadrabiam :)
a no i na wadze rano ujrzalam 76,5 kg,ciekawe jak tam waga malego :) dwa dni i wszystkiego się dowiemy :)
ckaidqk32dghy2ol.png

ckaidqk3gmavjquw.png


To jest właśnie to!!! Też tak mnie w niedziele wzięło! Miałam ochotę się położyć ale chłop mnie powstrzymał i poszliśmy na spacer. To był mój najgorszy spacer w życiu! W sumie to zrobiliśmy jedną rundę dookoła wioski bo ledwo szłam,tak mnie bóle od brzucha do pachwin ciągły. W domu doszedl ból w dole brzucha jak przed okresem i stwierdziliśmy,że to to. Zadzwoniłam do szpitala kazali godzine odczekać. Łaziłam tą godzinę po mieszkaniu bez przerwy. Odstępy między skurczami co 20,15 i 10min. Mąż odwiozł dzieci do teściów,wrócił powiedział,ze możemy jechać a tu nagle wszystko ustało! Myślałam,że pęknę ze śmiechu a on aż kipiał ze złości!
 
reklama
Martyna z tego co słyszałam, to właśnie najgorsze co można zrobić jak skurcze się pojawiają to położyć się i zasnąć! Ponoć właśnie akcja się wycisza.
 
Ja z om mam na 17 czerwca a z usg 24 czerwca :p niby jeszcze mam czas ale i tak się denerwuje ale nie samym porodem tylko tym np. Co zrobię z psem , ze tz nie dojedzie z pracy i będę musiała swoje torby w taksówkę sama wsadzić ,ze nie zdaze się ogolić i będę straszyć bobrem albo co gorsza jak mały ma włoski to nie będą widziec jego głowy haha [emoji23][emoji23][emoji23]wiem ze to głupoty i błahostki które są do ogarnięcia, bo psem zajmie się kuzynka w razie czego ,a w szpitalu tu w Uk i tak bez komplikacji to trzymają jedna dobę max a jak rodzisz rano to wieczorem wychodzisz wiec nie ma złe :) a co do golenia to aż tak się nie zapuściłam jeszcze ale mam bujna wyobraźnie która pisze takie dziwne scenariusze haha [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji41]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja z om mam na 17 czerwca a z usg 24 czerwca :p niby jeszcze mam czas ale i tak się denerwuje ale nie samym porodem tylko tym np. Co zrobię z psem , ze tz nie dojedzie z pracy i będę musiała swoje torby w taksówkę sama wsadzić ,ze nie zdaze się ogolić i będę straszyć bobrem albo co gorsza jak mały ma włoski to nie będą widziec jego głowy haha [emoji23][emoji23][emoji23]wiem ze to głupoty i błahostki które są do ogarnięcia, bo psem zajmie się kuzynka w razie czego ,a w szpitalu tu w Uk i tak bez komplikacji to trzymają jedna dobę max a jak rodzisz rano to wieczorem wychodzisz wiec nie ma złe :) a co do golenia to aż tak się nie zapuściłam jeszcze ale mam bujna wyobraźnie która pisze takie dziwne scenariusze haha [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji41]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom



Foxy_mama to dokładnie tak jak ja! Tyle,że ja w De. A tu tygodnie liczą nie wiek ciąży tylko wiek płodu! Np.jak byłam w 38 tc. w karcie mam wpisane 36+4! I to mnie denerwuje ale w sumie bez różnicy bo powiedziała,że wtedy liczą do 38 a nie 40tc.
 
No tu liczą np . Ja mam teraz 37tc + 4 a 38 zaczynam od soboty i zawsze mnie to myli np jak czytam wiek ciąży dziewczyn z polski :p jak ściągnęłam Polska apke na tel to miałam tydzień do przodu i musiałam ściągnąć angielska żeby się nie mylić ciagle jak pytają bo muszę dokładnie podawać z tymi dniami na plusie :p [emoji23][emoji205]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No tu liczą np . Ja mam teraz 37tc + 4 a 38 zaczynam od soboty i zawsze mnie to myli np jak czytam wiek ciąży dziewczyn z polski :p jak ściągnęłam Polska apke na tel to miałam tydzień do przodu i musiałam ściągnąć angielska żeby się nie mylić ciagle jak pytają bo muszę dokładnie podawać z tymi dniami na plusie :p [emoji23][emoji205]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


Tu też z dokładnością z tymi dniami
 
Witaj Kropka [emoji254][emoji254]. Ja właśnie leżę wysprzatalam cały dom (wariatka) a teraz leżę i sapie ze zmęczenia [emoji23] mam takie dziwne napady porządków [emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
:) A więc mam 28 lat, termin zarówno z owulacji jak i miesiączki jak i 1ego USG na 21 czerwca, ciąża 1, 1 cykl starań:) ma być dziewczynka która wg wcześniejszych USG aż do 30 tygodnia miała być klockiem 4500 wg centyli a tu ładnie zwolniła i od 35t0d waży 2700g więc się troszkę uspokoilam, gdyż marzy mi się poród siłami natury w znieczuleniu:)
 
Do góry