reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Arya to super :) ja wierce się na łóżku bo ciagle mam ucisk na pęcherz :o mój tz mnie wyrzuci z sypialni jak tak dalej będzie [emoji23][emoji23][emoji23] biedny do pracy się nie wysypia przez moje rewolucje nocne [emoji23][emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie termin na 9, jutro wizyta w szpitalu. Oby mi powiedzieli, że już jakieś rozwarcie jest lub cokolwiek się zaczęło dziać. Półtora tygodnia temu wszystko pozamykane jeszcze było i dostałam czopki, żeby coś ruszyło.
Z jednej strony chciałabym mieć już to za sobą, ale z drugiej w weekend cała rodzina wyjeżdża na wesele i miło byłoby jeszcze pobyć w dwójkę z chłopakiem taka cisza i spokój
 
O rany rany ale wy się tu hurtem rozpakowujecie [emoji7]No ekstra!
Gratulacje dziewczyny i trzymam kciuki za te w trakcie rozpakowywania.
Zając widzę że trochę odpuściłaś [emoji23][emoji23] Co się stało hehe?
A pomyslalam sobie pier$%&e kiedys i tak urodze ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Mała wierci dziurę w brzuchu matki.
Zamierzam dotrwać do wizyty 14 czerwca. Po wizycie mogę rodzić. Kuźwa.... Tylko ten ból porodowy taki straszny się wydaje. Wiem, że dam radę, że przeżyję, że muszę wykonać kawał ciężkiej pracy i nikt mnie nie wyręczy. Tylko ten ból...
 
reklama
Mała wierci dziurę w brzuchu matki.
Zamierzam dotrwać do wizyty 14 czerwca. Po wizycie mogę rodzić. Kuźwa.... Tylko ten ból porodowy taki straszny się wydaje. Wiem, że dam radę, że przeżyję, że muszę wykonać kawał ciężkiej pracy i nikt mnie nie wyręczy. Tylko ten ból...
Ja na 13czerwca rodzę:-)też mam niski próg bólu
 
Do góry