reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Mój na pewno się wstawia bo czuję, że mi rozpiera tam wszystko na dole :/ no i wczoraj na usg spojenia lekarz też o tym mówił... ale boli jak jasna cholera, mam nadzieje, że przejdzie bo chciałabym się wyspać, do tego burza u nas




74703e3kkwoaumma.png

Mnie też boli brzuch i też bym się chciała Wyspać

3jgxskjox8hy3b2y.png
Ja przepraszam ale czytam Wasze posty i nie rozumiem jednego słowa- "wyspać ". Co to znaczy? To jakieś obce słowo? Bo nie ma go u mnie w słowniku?
Ps. Pozdrawiam wszystkie mamuśki którym tez brakuje tego słowa....[emoji6]

iv09df9h2a5g3pph.png
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja wczoraj w końcu zasnełam ale trochę to trwało. W nocy złapał mnie skurcz łydki.:o Matko jak bolało. Rano kulałam na tę nogę. Tak mnie złapało że siadłam na łóżku i zaczęłam wzywać Pana Boga i matkę. Mój spadł podniósł się taki zaspany i mówił "to co jedziemy, jedziemy już" myślałam że padnę. :p U mnie nic się nie dzieje. Lekkie pobolewanie jak przed okresem. Mam się spotkać jeszcze z położną na parcie markowane i wywiad położniczy ma mi przynieść. Wypisać muszę wcześniej bo na izbie to nie będę miała do tego głowy. :) Kazała mi pić liście malin. Kupiłam ale nie wiem. :hmm:
 
Ja chciałam wkleić suwaczek ale mam zanik mózgu i nie wiem gdzie. Podpowiedzcie. Oooo moja niunia się obudziła. Coś czuję że po mamie i tacie będzie nie zły śpioch.
 
Ja przepraszam ale czytam Wasze posty i nie rozumiem jednego słowa- "wyspać ". Co to znaczy? To jakieś obce słowo? Bo nie ma go u mnie w słowniku?
Ps. Pozdrawiam wszystkie mamuśki którym tez brakuje tego słowa....[emoji6]

iv09df9h2a5g3pph.png

Anulka to prawda!!! Ja jeszcze w dwupaku ale z dwójką dzieci (4 i niecałe 2 lata) wymazałam to słowo ze słownika. Dziś tylko dwie pobudki do młodszego [emoji12] Dlatego chyba jako jedyna nie narzekam na to, że jeszcze nie rodzę. Bo jak dojdzie trzecie to chyba przez najbliższe 18 lat sie nie wyśpię [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Matko bosko co ja mam ostatnio za sny... Do północy mała chyba się w kanał wstawiała, cóż nie przyjemne. Potem pojedyncze skurcze mnie budziły i zaczynam denerwować się piątkowa wizytą z moją wyrocznią... To już się robi jakieś wariactwo [emoji33]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Anulka to prawda!!! Ja jeszcze w dwupaku ale z dwójką dzieci (4 i niecałe 2 lata) wymazałam to słowo ze słownika. Dziś tylko dwie pobudki do młodszego [emoji12] Dlatego chyba jako jedyna nie narzekam na to, że jeszcze nie rodzę. Bo jak dojdzie trzecie to chyba przez najbliższe 18 lat sie nie wyśpię [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
18 lat [emoji4] marzycielka [emoji1][emoji7] wtedy to będą inne nie przespane nocki. Co on / ona robi na tej imprezie? Z kim się bawi? Czy nie pije, nie pali, nie bierze jakiegoś świństwa? O której wróci? Dlaczego nie odbiera telefonu.... ach życie matki [emoji21][emoji22]

iv09df9h2a5g3pph.png
 
Do góry