reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Vanilia gratulacje [emoji322][emoji322][emoji323] . A ja jakoś nie mam ochoty na seksy :p mój tz dzielnie to znosi chyba muszę mu jakiś order dać [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U nas położna mówiłą,żeby przyjechać gdy skurcze będą co 5-7 minut bo może być później za późno a mój prowadzący co 3-5 minut i żeby skurcze były regularne. W każdym bądź razie orientacyjnie co 5 minut :)
 
Rany jest mi tak strasznie gorąco a mój śpi jak zabity tylko sapie . Idę na allegro poszukam kompletu do wózka. Jeszcze nic nie kupiłam. Za dużo tego i jakoś tak ostatnio wybredna się zrobiłam. :rolleyes:
 
Rany jest mi tak strasznie gorąco a mój śpi jak zabity tylko sapie . Idę na allegro poszukam kompletu do wózka. Jeszcze nic nie kupiłam. Za dużo tego i jakoś tak ostatnio wybredna się zrobiłam. :rolleyes:
Ja mam to samo . Nie mogę się zdecydować. Tzn mam kilka kocyczków , ale chciałabym coś fajnego "wychodnego" a jak już się zdecyduje na wzór to nagle mi się przestaje podobać.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
To ja mam to samo. A to kolor mi nie pasuje. Oj bo mam taki wózek w środku nie szary a taki w beż i nie chce się pchać w różowy kolor bo to przesada. Coś tam znalazłam ale sama już nie wiem. Jutro muszę coś zamówić.
 
Do góry