reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

ech ci nasi faceci :D
ckaidqk32dghy2ol.png

ckaidqk3gmavjquw.png
 
reklama
No plus twarz porodowa [emoji23][emoji23]

uwo95vsmas7vbggy.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
Ostatnio usłyszałam, że zbrzydłam, więc niedługo urodzę. I bez brzydnięcia wiem, że niedługo urodzę. W końcu 9 miesiąc leci....
Brzuch zdaniem jednych opadł i poród blisko, zdaniem innych wysoko i porodu nie będzie.

A i jeszcze hit. Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na to, że urodzę chłopca, a nie dziewczynkę. Lekarz gó##o wie :p Co tam usg jak kształt brzucha wskazuje na chłopca ;))) Taka mam mądrą rodzinkę :p
 
mój to wgle przed ślubem nie jadł słodyczy :D czaicie? :D nic słodkiego, zadnych ciastek ciast cukierków :O no i tylko wyłącznie woda.potem stopniowo po trochu ,a całą ciąże coraz wiecej i wiecej :D
ostatnio bylismy w biedronce i wzielam takie batony mleczny start czy cos w tym stylu i on mi mowi ze ja ich nie zjem bo ich nie lubie xd (wie oczywiscie lepiej) przyjezdzamy do domu ,rozpakowalam zakupy,wyszlam do lazienki zaglądam a tam z 4 batonów zostały dwa ;D podobno głodny byl ;D
Alee to taki chudzielec niecale 60 kg waży ..
i jak chce się do niego przytulić to piszczy ze mu kosci zgniote :D
My zawsze lubiliśmy sobie dogadzać ciastkami ,chipsami itp aż przytyłam do 58 kg(na mój wzrost to wygladałam grubo). Wzięłam się za siebie i do ślubu ważyłam niecałe 50kg . Trzymałam zdrową dietę a na małe co nieco pozwalałam sobie od czasu do czasu ale musiałam to wypocić ćwiczeniami. Taką w sobie silną wolę zachowałam ,że powiedziałam iż w ciąży też nie będę sobie za bardzo dogadzać i będę się zdrowo odżywiać . No i przytyłam tyle ile trzeba i stwierdziłam ,że te 2 czy 3 tygodnie można sobie pozwolić na jakieś fajne rzeczy:) Ale mój to cały czas uwielbia słodycze :) mam brata z którym "dzieli" tę pasję :D
No a teraz i trochę ze mną :D ale On nie ma tendencji do tycia i je co popadnie a i tak nie tyje.
 
Dziewczyny pamiętacie te realistyczne ciążowe sny? mi nie przeszło a urodziłam prawie dwa tyg temu ( tak wgl to na dziś miałam termin [emoji7][emoji7])
Śniło mi się dziś że karmiłam małego ( na leżąco)- jak się obudziłam i obok go nie było to prawie zawału dostałam [emoji23] na równe nogi i do łóżeczka [emoji23] maskara... ja się chyba nigdy nie wyspie [emoji23]
 
Mój codziennie mówi do brzucha, mały no dalej wychodz, bo stary na ryby chce jechać ;-) hehe cwaniak. Urlop bierze od dnia porodu i myśli że smignie na ryby odrazu hahahaha ja mu dam ;-) [emoji23][emoji1]

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
No jak będziesz w szpitalu, to zdąży wyskoczyć [emoji6]
A swoją drogą, czy wasi mężowie robią pępkowe? Mój zrobił wczoraj [emoji4] za dużo nie popili bo jednak poniedziałek, ale jest zadowolony z męskiego oblewania ojcostwa [emoji38]

l22n8ribse3r1mij.png
 
Jejuuu ja ilekroc dzwonie do mamy to od paru dnia zamiast ,,co tam" to jest ,,zaczelo sie ????"
1496740441-aaaaaa.jpeg


w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Moja mama dzis zadzwonila, ze siw stresuje i z telefonem wszedzie chodzi do toalety, łazienki itp bo wie, ze jak cos to bedziemy po nia dzwonic zeby do synka przyszla [emoji39]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No jak będziesz w szpitalu, to zdąży wyskoczyć [emoji6]
A swoją drogą, czy wasi mężowie robią pępkowe? Mój zrobił wczoraj [emoji4] za dużo nie popili bo jednak poniedziałek, ale jest zadowolony z męskiego oblewania ojcostwa [emoji38]

l22n8ribse3r1mij.png
Oczywiscie... ja juz mam zapas alkoholu w domu zrobiony. Nie wiem po co bo powiedzialam ze ZABRANIAM robienia tego w domu - syf ;) niech ida na miasto ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Do góry