reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A dlaczego miałby nie móc wejść sam?
Do mnie jak już urodziłam poza mężem który był przy mnie weszla mama, tata i siostra.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
O :) czyli jest taka możliwość. Mam nadzieję, że i u mnie będzie :)

 
reklama
A dlaczego miałby nie móc wejść sam?
Do mnie jak już urodziłam poza mężem który był przy mnie weszla mama, tata i siostra.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
U mnie na trakt nie jest nikt wpuszczany oprócz tej jednej wybranej osoby. Obok jest sala -taka poczekalnia i odwiedzający mogą tam sobie czekać a wejść dopiero jak matka jest przewieziona na normalną salę.

Z tym , że np moja mama sama się wdarła na trakt ;D nie mogła wytrzymać i przy porodzie były 2 osoby [emoji14]

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
U mnie bedzie przy porodzie i polozna i maz. Ze wszystkimi watpliwosciami najlepiej zawsze dzwonic do poloznej.

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
U mnie przy porodzie może być 1 os.towarzyszaca. Wybrana położna będzie towarzyszyć czyli odgrywać rolę partnera. Inna będzie ogarniać wszystkie porodowe akcje.
W szpitalu zmienili regulamin od kiedy ktoś wniósł bakterie. Wyznaczone są godz.odwiedzin i może tylko 1 osoba, którą wpisze na listę. Nikt więcej.

 
U mnie za to córka chora:/ Zamiast lepiej jest gorzej. Całą noc płakała, że ją ucho boli (plus kaszel i katar). Mąż nad ranem wrócił z kawalerskiego więc sama się z nią bujałam, dziś jak wróci z pracy poleci do lekarza. Ja się nie pcham tam w zarazki. Mam nadzieje, że szybko jej przejdzie.

3jgxskjox8hy3b2y.png
Zdrówka dla córki! Oby szybko.przeszło!

5djylbetecfse5n6.png
 
reklama
Dobra dziewczyny jestem juz w szpitalu i cc mam jutro z samego rana...Nawet nie wiecie jak jestem zestresowana ..masakra..Żaden egzamin nie był taki stresujący jak oczekiwanie na swoje dziecko.
Wszystko będzie dobrze [emoji7]
Oddychaj spokojnie, wdech, wydech... Jutro będziesz tulic swoje maleństwo [emoji177]

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry