reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dobra dziewczyny jestem juz w szpitalu i cc mam jutro z samego rana...Nawet nie wiecie jak jestem zestresowana ..masakra..Żaden egzamin nie był taki stresujący jak oczekiwanie na swoje dziecko.
Poczytaj książkę, obejrzyj film, serial i czas szybko poleci :)
Zdrówka dla córki! Oby szybko.przeszło!

5djylbetecfse5n6.png
Dziękujemy bardzo [emoji11]

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
U mnie przy porodzie może byc os. towarzysząca. Chyva że ktoś rodzi obok to wypraszaja na korytarz przed samą salą. Ale przez odzialem jeszcze jest poczekalnia gdzie może przebywac pół rodziny [emoji23] i dzidziusia jak jest wszystko dobrze to.mogą wszyscy zobaczyć bo przeważa na inny odział wlasnie przez główny hol.

5djylbetecfse5n6.png
 
Caixa...nie denerwuj się bo dziecko tez się denerwuje. Myśl tylko o tym co Brdzie jak sie pojawi, jak będziesz ubierać w te cudne ciuszki, jak chodzić na spacery, jak tulić, jak cycować. Wizualizuj tylko pozytywne rzeczy. Tak żeby odczuwać tylko ekscytację taką jak przed randką [emoji6]
 
U mnie przy porodzie może byc os. towarzysząca. Chyva że ktoś rodzi obok to wypraszaja na korytarz przed samą salą. Ale przez odzialem jeszcze jest poczekalnia gdzie może przebywac pół rodziny [emoji23] i dzidziusia jak jest wszystko dobrze to.mogą wszyscy zobaczyć bo przeważa na inny odział wlasnie przez główny hol.

5djylbetecfse5n6.png
Ale ze obok w jednej sali ?

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Do góry