reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Trzymam kciuki! Będzie dobrze! Mnie to czeka w czwartek :-)
To pierwszy czerwcowy Jasiek będzie juz w czwartek [emoji1] trzymam kciuki zeby cisnienie sie unormowalo

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
reklama
Malinowa na kiedy masz termin? Oby Ci się ruszyło:)) Ostatnio jak mi zaczął czop odchodzić to sprawa się zamknęła w ciągu 3 dni;) Ale było po terminie:( Teraz zaczął w zeszłym tygodniu a potem się zatrzymało i doopa blada.

Fajnie macie z tymi poloznymi, ja idę na żywioł, mam nadzieję że trafię na kogoś fajnego. Do porodu idę z mezem, nawet nie wiem czy wpusciliby kogoś innego w trakcie porodu. Tu porodówka jest prawie luksusowa;) Wpuszczają przez domofon i panuje taka cisza, że aż przeraża. Są 4 sale dla rodzących i stamtąd nic nie slychac. potem jeszcze 3 sale takie "zapasowe " które mogą szybko przerobić na porodówki. Można wziąć swoją muzyczke i puszczą (mnie by chyba szlag trafił jakby coś w tle leciało) a nawet jest tv i lekarz się smial, że mąż może oglądać ulubiony serial na DVD albo mecz jak akurat bedzie. Chociaż ja naprawdę się zastanawiam czy ktoś z tych "dobrodziejstw" korzysta. Ja rodzilam 15h w takiej ciszyy, że nawet mąż miał zakaz odzywiania się bez sensu[emoji13]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje dziecko dzis tez z kaszlem wstało ... [emoji35] poprostu uwielbiam to [emoji35] a tyle czasu byl spokój od chorób

5djylbetecfse5n6.png
My również życzymy zdrowia :)
Wzięłam kąpiel i na chwilę było lepiej a jak wyszłam to skurcze przyspieszyły ale są krótkie. Miałam do teściowej jechać po dzieci i na urodziny ale nie wiem czy dam radę się ubrać co dopiero gdzieś jechać.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Majka trzymam kciuki , Żeby się rozkreciło- już czas :)

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
Do góry