reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Pindole, już mi przeszło ciśnienie,że chce teraz i koniec.Mamy jeszcze czas z młodym :) Herbatek nie piję, żadnych nawilżaczy sobie nie wciskam, seksu nima.:p Rozstępów tyż nie widać, zobaczycie ja to jeszcze w lipcu się rozpakuję ;)
 
reklama
U mnie herbatka na maciczke jak to mąż mówi musi być [emoji23][emoji23]

uwo943r8bpxeguj2.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
 
Ha dzisiaj to was bije na głowę wywalilo mi wode w łazience z pralki zalalo wszystko lazienke i korytarz i oczywiście jak bylam sama w domu wiec co na kolana i chyba z dwie godziny zbieralam ta wode i wyrzynalam a mały jak siedzi w brzuchu tak siedzi rozpycha sie i prostuje nóżki ale do wyjscia sie nie bierze [emoji57][emoji1][emoji13]

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
Nie pamietam kiedy ostatni raz byłam taka głodna.
O 20 robiłam sobie makaron z sosem, zjadłam dwa talerze (o 21 jadłam po zrobieniu).
Teraz znów czuje głód jakbym cały dzień nie jadła. :o
ja tak miałam po cc. Konia z kopytami bym zjadła a jadłam tylko suchary i ryżówke [emoji23]
 
Dzień dobry :)

U nas piękne słoneczko, nocka zawalona ale co tam :) Młody teraz odsypia chyba, bo coś mało ruchliwy. Jadę na zakupy, może jeszcze jakieś kwiatki na rynku dokupię. ;)
 
reklama
Do góry