reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Lekarz mi powiedział, że mam się stawić na ip jeśli będę mieć regularne skurcze co 10 minut lub odejdą wody. Póki co nie mam przepowiadaczy. Tzn. raz w nocy "coś" się działo, a poza tym cisza. Na szczęście, bo pewnie tylko bym się zastanawiała ciągle czy to już?

Czuję, że mała powinna jeszcze posiedzieć w brzuchu. Byłoby idealnie gdyby posiedziala do następnej wizyty, czyli 14 czerwca, a 15 mogę rodzić, bo to Boże Ciało i mąż będzie cały dzień w domu.
 
Lekarz mi powiedział, że mam się stawić na ip jeśli będę mieć regularne skurcze co 10 minut lub odejdą wody. Póki co nie mam przepowiadaczy. Tzn. raz w nocy "coś" się działo, a poza tym cisza. Na szczęście, bo pewnie tylko bym się zastanawiała ciągle czy to już?

Czuję, że mała powinna jeszcze posiedzieć w brzuchu. Byłoby idealnie gdyby posiedziala do następnej wizyty, czyli 14 czerwca, a 15 mogę rodzić, bo to Boże Ciało i mąż będzie cały dzień w domu.
Hehehe to dokladnie tak jak ja 14 mam wizytę i lekarz chce troszke pomasowac szyjke i 15 moge rodzic akurat bedzie na dyżurze [emoji5] to czekamy razem [emoji16] ktory to bedzie u Ciebie dokladnie tydzien? U mnie skonczone 38

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
Ja jak juz to bedzie ten tydzien ciazy i sie nie bedzie samo zanosic to mimo wszystko bardzo chetnie na taki masaz sie skusze [emoji1]

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
Skoro wybieramy terminy porodow, to ja chce 27 czerwca. Akurat w terminie, maz ma wolne, a ja ze wszystkim sie wyrobie... W niedziele pakuje torbe, chyba czas najwyzszy [emoji6]

 
Ja jak juz to bedzie ten tydzien ciazy i sie nie bedzie samo zanosic to mimo wszystko bardzo chetnie na taki masaz sie skusze [emoji1]

f2w3rjjg28c3of9g.png
A ja tak marzę, że zacznie się samo. Mój raczej wcześniej nie "pomaga ". Jeśli nic się nie dzieje, to każe się stawić do szpitala w dzień terminu i dopiero w szpitalu pomaga rozkręcić akcję.
 
reklama
Do góry