reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

u mnie odpukac pozegnalam sie juz z kolezanką zgagą :D jakoś mi dziś pusto i smutno i wgle tak zle :( (
ckaidqk3b3f86lfe.png
 
reklama
O to chyba Ci brzuch opadł :) u mnie na szczęście obyło się bez zgagi itp :)
jedyne co to w ok 4 miesiącu męczyły mnie wzdęcia
 
Te skurcze porodowe odczuwalne są jako jako stopniowe narastanie aż do punktu kulminacyjnego gdzie boli na maksa a potem stopniowo odpuszcza. Ja przy przepowiadających przy obu porodach na dobę przed juz tak miałam.
 
Dlatego ja się cieszę że przy 1 porodzie odeszły mi wody,to nie miałam watpliwosci że to już,a przepowiadaczy nie miałam wcale.
Ja już dostaje świra bo termin za 2dni [emoji43]

uwo943r8bpxeguj2.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
Mi tez odeszly wody i tak jest chyba najlepiej. W sensie, ze nie ma watpliwosci, ze cos jest na rzeczy [emoji6] . Jakbym miala teraz skurcze, to pewnie tez bym nie wiedziala czy to juz to, czy jeszcze nie.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi tez odeszly wody i tak jest chyba najlepiej. W sensie, ze nie ma watpliwosci, ze cos jest na rzeczy [emoji6] . Jakbym miala teraz skurcze, to pewnie tez bym nie wiedziala czy to juz to, czy jeszcze nie.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja właśnie leżę i modlę się by odeszły mi wody bo nie wiem czy te skurcze to już pierwsza faza czy jeszcze nie.

 
Ja właśnie leżę i modlę się by odeszły mi wody bo nie wiem czy te skurcze to już pierwsza faza czy jeszcze nie.

Ja tez bym chciala zeby mi odeszly, ale najlepiej zeby zaczelo sie od saczenia. Bo obawiam sie naglego chlustu [emoji39] ale wiem, wiem to nie koncert życzen [emoji6]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja z racji gbsu dodatniego wole skurcze niz wody ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Ja tez mam gbs dodatni. Przy poprzednim porodzie tez zaczelo sie u mnie od wod, ale nie bylo zadnego problemu przez dodatni gbs. Chodzi Ci o te godzine w ciagu ktorej trzeba sie stawic w szpitalu, czy o cos innego? Czego sie obawiasz?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry