reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja dzisiaj planowałam maxsi king ciasto robić ale mi się schodzi w szpitalu ojoj dobrze że mój syn taki cierpliwy bo siedzi ze mną

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oznaki, przesady przedporodowe dopadly mojego meza ;) oczywiscie dzien bez stluczenia przeze mnie czegos jest dniem straconym. Nalewalam coli z tej malej butelki szklanej. Wlozylam butelke do kosza a ona z niego wypadla ;) ale wypadla tak ze szyjka butelki rozpadla sie w drobny mak a reszta cala. A maz ,,ooo tu szyjka tam szyjka- to znak. Pojdziesz jutro do lekarza i dowiesz sie, ze szyjki nie masz i rodzisz na dniach"
[emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]
w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
A u mnie wszystko ucichlo :( a powiem szczerze, ze juz mnie ta koncowka meczy... i fizycznie: od przedwczoraj puchne, ciezko mi strasznie i psychicznie- wkurza mnie ta niepewnosc i wpadam ze skrajonosci w skrajnosc. Juz chce rodzic i przy jakims skurczu sie nakrecam a za chwile ogarnia mnie panika. I jakos tak do dupy. Ale wczoraj przyjechali do nas moi rodzice to chociaz czas jakos szybciej zlecial, dzisiaj mi mama okna pomyla :D taki prezent na dzien dziecka hahah bo przy naszych 4 pokojach i kuchni troche tych okien jest i sama nie dalabym juz rady. Zreszta nie lubie myc okien wiec nawet sie ucieszylam ze mama chce pomoc :p potem spacer nad woda i pojechali. Wiec teraz odpoczywamy z mezulkiem ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Wiecie co jestem może trochę niepoważna, ale tak marzę o tym, że jak już urodzę to kupię sobie nowe jeansy i buty na obcasie albo jakaś ładną sukienkę. Obojętnie co, byle tylko NIECIĄŻOWE ;-)
Nie jestes... ja juz po 10 zamawiam nieciazowa sukienke, bluzke, koszule i cygaretki ;) ze szpilek na okres urlopu rezygnuje w sensie nowych nie kupuje - zaczne kompletowwc nowki sztuki po nowym roku ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Do góry