reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Patrzcie co mi dzisiaj przyniósł listonosz. Mała rzecz a cieszy[emoji16] prezent od enfamil, kostki do zdjęć
1496166667-aaaaaa.jpeg


7v8rikgno1ck7egs.png
 
reklama
Ja nie planuje przez najbliższe 12 lat [emoji23][emoji23] A po tym co przechodzę teraz to nwm czy kiedykolwiek się zdecydujemy na rodzeństwo dla małego.

Ale mi się humor poprawił. Przyszła do mnie Monika- moja położna "ciążowa" i powiedziała że pielęgniarki z noworodkowego są w szoku jak się zajmuje Artusiem, bo podobno zazwyczaj tak młode mamy oddają dzieciaczki do nich na całe dnie. [emoji33]

Fajne są teraz babki z małym przy tych lampach i martwię się że na noc przyjdą znów jakieś mendy i będą mi go dokarmiać bez mojej zgody [emoji21] Oby nie bo nie po to sie tak staram o te nieszczęsną laktacje.

Trochę szkoda ze 4 w kolejce ale ważne że wgl jutro! Cieszysz się że jutro zobaczysz bąbelka? czy jeszcze do ciebie to nie dociera?
Kiedyś na blogu hafiji czy jak to się pisze, widziałam do druku kartkę z napisem żeby nie dokarmiać. Może coś takiego napisać/wydrukowac?

uwo943r8bpxeguj2.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
 
reklama
Do góry