reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Jesli ja będe miała to cc to mężowi powiem by napisał wam z mojej aplikacji, że wszystko ok ;)




74703e3kkwoaumma.png
 
Hihi to fakt pewnie ostatnia rzecz po cesarce to pisanie na telefonie szczególnie że w większości szpitali dają prawie odrazu dziecko a tu chyba ileś godzin trzeba leżeć

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po cesarce przynajmniej 8h plackiem trzeba leżeć, nie wolno podnosić głowy - można się nabawić zespołu popunkcyjnego

Na sierpniowym forum miałyśmy do siebie kontakt telefoniczny i jak urodziłam starszaka to mąż wysłał mms ze zdjęciem i informacją, że wszystko u nas ok - a koleżanka zamieściła to na forum (nie było takich aplikacji na telefon jeszcze hehe)




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Do góry