reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Cymera, kciuki zacisniete [emoji110][emoji110]
Dziś zobaczysz swoje maleństwo [emoji8] zazdro! [emoji7]:-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cymera powodzenia! Czekamy na wieści :)
No i mnie intryguje kto się urodzi - chłopiec czy dziewczynka [emoji4]




74703e3kkwoaumma.png
 
Cymera powodzenia!

Wieczorem przed kąpielą czułam kilka mocnych i nieprzyjemnych ukłuć w szyjce. Potem jak już byłam w łóżku czułam skurcze. Leżałam podjarana i zastanawiałam się czy to już??? Oczy jak 5 zł i myśli - kiedy zacznie boleć na serio? Czy budzić już męża? Byłam gotowa rodzić :-D :-D W końcu zasnęłam, bo stwierdziłam, że to jednak jeszcze nie ten dzień :-D
 
U mnie nocna nawet w miarę, udało mi się usnąć po porannej pobudce kibelkowej o 5 ;)
Tylko synek coraz bardziej chory i trzeba pojechac do lekarza - czekam aż się obudzi, biedny nie mogł w nocy spac to teraz odsypia.

No i postanowiłam pójść do rodzinnego po skierowanie do ortopedy - może uda mi się dostać jeszcze do terminu porodu. Niech oceni to spojenie (co prawda ortopedia kuleje u nas mocno, ale myślę, że nie zaszkodzi pojsc)




74703e3kkwoaumma.png
 
Cymera kciuki ! :)
U mnie kilka pobudek w nocy. Brzuch boli przy przekrecaniu :(
Judzia ja po wczoraj kiedy dowiedzialam sie, ze na ktg pomimo spiec brzucha i ,,bolu" jak na okres to nie skurcze zastanawiam sie jak te skurcze bede odczuwala i czy bede wiedziaka czy to juz :p

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
dziękuję wam dziewczynki :) Jak myślicie czy mój M doczeka się swojej wymarzonej dziewczynki ;)?Mi nadal wszystko jedno byle zdrowe :)Ale jak bym już miała wybierać to dziewczynka a to ze względu własnie na męża bo on nic tylko ma być dziewczynka ;)
Juz dzis sie tego dowiemy [emoji6]
Wydawalo mi sie kiedys, ze tatusiowie to marza o synkach. A u nas tez, gdy sie okazalo, ze dziewczynka, to maz oszalal z radosci i coreczkowe szalenstwo trwa. Och, co to bedzie, gdy Kornelka urodzi sie [emoji6] [emoji5]

 
reklama
Do góry