reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

O to to mam tak samo jak mnie zlapie ten bol to ciezko szybko zmienic pozycje bo to tak cholernie boli

f2w3rjjg28c3of9g.png
Na szczęście, to końcówka ;-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja wstalam przed 6 i myslalam, ze wody mi sie sacza. Ale na razie cisza. Cos tam pocieklo i na razie jest sucho. Moj poprzedni porod.zaaczal sie wlasnie od saczenia wod. Maz pojechal do pracy ( choc zastanawialismy sie co robic, juz na IP mielismy jechac, ale sie uspokoilo). A ja czekam i obserwuje. Jak nic sie nie zacznie o 16:40 mam wizyte [emoji6]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny specjalnie dla was nauczę się korzystać z internetu w telefonie :zawstydzona/y: bo ja jestem starej daty i lekko niereformowalna , potrafię włączyć tylko GPS w tel .jak gdzieś jedziemy .:D Mi telefon służy jedynie do wysłania sms-a i do dzwonienia , nawet mms-a nigdy nie wysłałam .Z internetu korzystam tylko stacjonarnie z domu .
 
Heloł!
Judzia, nieee mój mnie nie drażni:)) Kochany jest:))
Cymera na pewno nie jest tak zle;) Ale pamiętam l, że na poprzednim forum jedną dziewczyna nawet telefon zmieniała przed porodem, żeby móc zainstalować aplilacje;))

Jadę zaraz do lekarza, mam nadzieję że się nie naczekam. No i niech mi powie, że coś się rusza juz. Pewnie od środy wiele się nie zmienilo, eh. Przeterminowac się po raz drugi, to byłoby już niesprawiedliwe.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jezu dziewczyny dzis wstalam i prawie zemdlalam tak mnie boli to spojenie[emoji22][emoji22][emoji22] boje sie polozyc i usiasc bo pozniej jak wstaje to mam tak straszny bol jakbym miala kosci calusienkie polamane..mam juz dosc [emoji52] chlop od poludnia do 1 w nocy w pracy, spi do 9 rano i zostaje sama ze wszystkim w tym gratis dwoje dzieci(5 i 3 lat) ktore co chwile maja ciekawsze pomysly[emoji52]

 
Cymera na pewno nie jest tak zle;) Ale pamiętam l, że na poprzednim forum jedną dziewczyna nawet telefon zmieniała przed porodem, żeby móc zainstalować aplilacje;))
no własnie wiem że jest aplikacja ale mam starego androida i nie mogę pobrać tej aplikacji .Pozostaje mi wejść na forum przez przeglądarkę .Kurczę zależy mi na tym bo coś czuję że to będzie gorący tydzień u nas na forum :D .A jak nie będę mogła wejść na forum to potem nie ogarnę wszystkich postów z kilku dni .:( A z wami pobyt w szpitalu mi zleci przyjemniej i szybciej .:)
 
ja też już mam pospane :( mam natłok myśli bo to już jutro :oZ jednej strony czuję ogromne szczęście którego nie da się nawet opisać :Da z drugiej strach przed nieznanym .Bo tak naprawdę moje życie od jutra odwróci się do góry nogami .Mam taką nadzieję że jak jutro zobaczę moją kruszynkę (chłopczyk czy dziewczynka - wszystko mi jedno ) to wszystkie wątpliwości mi przejdą jak ręką odjął. Na 11:00 jadę do szpitala na przygotowanie do cc zrobią ostanie badania krew ,usg .
Cymera wszystkie napewno będziemy z tobą myślami podczas twojego cc. Będzie dobrze[emoji8]
A ja wstalam przed 6 i myslalam, ze wody mi sie sacza. Ale na razie cisza. Cos tam pocieklo i na razie jest sucho. Moj poprzedni porod.zaaczal sie wlasnie od saczenia wod. Maz pojechal do pracy ( choc zastanawialismy sie co robic, juz na IP mielismy jechac, ale sie uspokoilo). A ja czekam i obserwuje. Jak nic sie nie zacznie o 16:40 mam wizyte [emoji6]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam tak mokro ze co chwile myślę że popuszczam. Ale sprawdzam paskami ph i cały czas jest w normie[emoji31]

 
szpital ok, może położne te porodowe mogłyby być bardziej pomocne chociaż te teraz nie były takie zle;) w takim momencie to trudno powiedzieć co musiałyby robić żeby człowiek byl z porodu zadowolony;) ale za to na noworodkach to bardzo fajny personel jak w nocy jakiekolwiek dziecko plakalo to pomagaly i przez wszystkie nocki była normalnie cisza;)

Miałam do wyboru ten szpital dlatego pytam :) Choć w sumie jeszcze nic nie wiadomo może okaże się że tam będę musiała rodzic. Ale ja jestem nastawiona na zo a w Radomsku nie ma takiej możliwości :(
 
Cymera wszystkie napewno będziemy z tobą myślami podczas twojego cc. Będzie dobrze[emoji8]

Ja mam tak mokro ze co chwile myślę że popuszczam. Ale sprawdzam paskami ph i cały czas jest w normie[emoji31]


No ja mam dzisiaj podobnie, ale to nie wody. Przysięgam,że mam już dosyć .
 
reklama
Pierwszy raz w ciazy wzielam nospe obudzil mnie bol brzucha i zasnac nie moglam [emoji85] . Nie bolacy bol taki okresowy lajtowy ale nieprzyjemny. Ciekawe czy przejdzie - dopadlo i mnie ;) ?

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Oj biedny Zajączku. I jak przeszło ? Mnie takie nocne bóle od jakiś kilku tyg męczą i za każdym razem myślę że się rozkręci. Kładę się na innej str wtedy, zwijam się i myślę sobie jak jednak usne to to nie jest jeszcze czas i zawsze usypiam. Średnio 1-2razy w nocy tak mam. I jest to okropny ból choć czasem bardziej bolesny a czasem trochę mniej. Tak że boli prawie całe ciało tak poniżej klatki piersiowej. :( Wtedy zawsze myślę że jak tak boli porod to ja dziękuję, nie rodze.
 
Do góry