reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

ja też już mam pospane :( mam natłok myśli bo to już jutro :oZ jednej strony czuję ogromne szczęście którego nie da się nawet opisać :Da z drugiej strach przed nieznanym .Bo tak naprawdę moje życie od jutra odwróci się do góry nogami .Mam taką nadzieję że jak jutro zobaczę moją kruszynkę (chłopczyk czy dziewczynka - wszystko mi jedno ) to wszystkie wątpliwości mi przejdą jak ręką odjął. Na 11:00 jadę do szpitala na przygotowanie do cc zrobią ostanie badania krew ,usg .

Trzymam kciuki. Na pewno będzie wszytko ok i nie będziesz mogła sobie wyobrazić jak wcześniej funkcjonowalas bez tego małego czlowieczka :):) Sprobuj się dziś zrelaksować, odpocząć, naładować bateryjki. :)
 
reklama
ja też już mam pospane :( mam natłok myśli bo to już jutro :oZ jednej strony czuję ogromne szczęście którego nie da się nawet opisać :Da z drugiej strach przed nieznanym .Bo tak naprawdę moje życie od jutra odwróci się do góry nogami .Mam taką nadzieję że jak jutro zobaczę moją kruszynkę (chłopczyk czy dziewczynka - wszystko mi jedno ) to wszystkie wątpliwości mi przejdą jak ręką odjął. Na 11:00 jadę do szpitala na przygotowanie do cc zrobią ostanie badania krew ,usg .
Zazdroszczę . Ja też już chcę zobaczyć moją.. A jeszcze zejdzie. Powodzenia !! I czekamy na wieści :)

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Ja kimnęłam jeszcze, ale obudził mnie ból brzucha :/ chyba zaczyna się to co ostatnio - a mianowicie coraz silniejsze przepowiadacze [emoji17]
Do tego usnęłam tylko na chwilę w rezultacie czego jestem bardziej zmęczona niż jakbym wcale nie kimnęła :/

Co do zlosci na męża to tak, wkurza mnie - ale z konkretnego powodu. Juz zdążyłam go objechać nawet - ale cały czas rozchodzi się o jedną kwestię




74703e3kkwoaumma.png
 
A ja mam dziś luźny dzień. Pojadę na zakupy, ugotuje obiad, trochę popracuje i może lawende przesadze. Wczoraj skończyliśmy skrzynki na balkon są cudowne. Dziś mam imieniny ale goście wczoraj wpadli. Moi goście trzeba przyznać dobrze wychowani posiedzieli godz. I uciekli :) U mnie nic się nie szykuje. Młody zapadł się rękoma i sobie z nas kpi. Mię chce wyjść. :) Standardowo w nocy ból mnie obudził ale ucichlo wszytko...
 
Dzień doberek :D
w końcu się wyspałam ,ale miałam cykora w nocy. Czy Wy też tak macie czasem,że leżycie a brzuch macie taki jakby nie było wód tylko samo dziecko?? bo normalnie miałam stracha w nocy a przecież wody mi nie odeszły. Czyżby młody się tak ułożył ?
 
Ja do męża nic nie mam :D dużo mi pomaga ,zresztą nie chcę być zołzą w ciąży. Tylko się dziwię,że jestem w miarę normalna a jestem w ciąży :D zawsze wyobrażałam się ,że w ciąży kobieta przepotwarza się w jakieś złe monstrum z huraganem nastrojów :D
 
Dzień doberek :D
w końcu się wyspałam ,ale miałam cykora w nocy. Czy Wy też tak macie czasem,że leżycie a brzuch macie taki jakby nie było wód tylko samo dziecko?? bo normalnie miałam stracha w nocy a przecież wody mi nie odeszły. Czyżby młody się tak ułożył ?
Też tak mam , brzuch jest wtedy mocno zniekształcony i bardzo mocno czuje się dziecko jak by tuż pod skórą , ja nawet głowę i plecki mogę zarysować palcami .Tak więc spokojnie to normalne .
 
Dzień doberek :D
w końcu się wyspałam ,ale miałam cykora w nocy. Czy Wy też tak macie czasem,że leżycie a brzuch macie taki jakby nie było wód tylko samo dziecko?? bo normalnie miałam stracha w nocy a przecież wody mi nie odeszły. Czyżby młody się tak ułożył ?

Ja tak mam, rano jak leżę na wznak to mam prawie ze płaski brzuch :O ale sprawdzali mi wody w sobote i afi było 11, wody zachowane... Ale właśnie też jak dotykam to czuję tylko twarde części ciała mlodego
 
reklama
Ja to w nocy inne paniki mam. Jak wstanę do kibelka i nie czuje małej to od razu mam wrażenie ze coś jej się stało bo się nie rusza!!! A gdzieś tam podświadomie wiem ze spi sobie spokojnie

 
Do góry