reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dzien dobry! U mnie tez juz pospane... jakos za duzo mysli mnie meczy i nie umiem spac. Cala noc mysle o garderobie ktora musze ogarnac przed szpitalem, a caly czas to odkladalam. Moze jakos podswiadomie wiem ze cos sie szykuje? :p wiec dzisiaj jak maz bedzie w pracy ogarne swoja czesc, a jak wroci to go zagonie zeby posprzatal swoja. I generalnie dziwnie sie czuje ^^ jakos tak sie stresuje w srodku. brzuch pobolewa, ale to pewnie od tych wczorajszych spacerow.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hehehe nie jeszcze rzadna [emoji2]

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
Ja znowu wstałam do wc przed 5 i po spaniu... masakra jakaś :/

do tego mały zaliczył już czkawkę, rusza się jak szalony, aż podbrzusze boli - coraz mniej miejsca ma :) ale to dobrze, znaczy, że rośnie i to najważniejsze. Mam nadzieję, że te 3kg minimum osiągnie do porodu [emoji4]




74703e3kkwoaumma.png
 
Heloł u mnie też już pospane. Czy Wy też czujecie taką złość na swoich mężów? Mnie mój często drażni, wkurza i denerwuje. W sumie nie robi nic złego, ale wystarczy, że czegoś nie odłoży na miejsce i już mi ciśnienie skacze.
 
Hej [emoji4] wczoraj miałam jakiś podły nastrój wieczorem...jakaś przytloczona się poczułam wszystkimi sprawami, do tego moje dziecko odkryło że ma dziurkę w zębie która boliii [emoji24]

Dziś trochę mi bardziej pozytywnie....

A moja aplikacja tak pokazuje...No Milena zbieraj się i idź w stronę światła [emoji16]
1496032390-aaaaaa.png


7v8rikgno1ck7egs.png
 
ja też już mam pospane :( mam natłok myśli bo to już jutro :oZ jednej strony czuję ogromne szczęście którego nie da się nawet opisać :Da z drugiej strach przed nieznanym .Bo tak naprawdę moje życie od jutra odwróci się do góry nogami .Mam taką nadzieję że jak jutro zobaczę moją kruszynkę (chłopczyk czy dziewczynka - wszystko mi jedno ) to wszystkie wątpliwości mi przejdą jak ręką odjął. Na 11:00 jadę do szpitala na przygotowanie do cc zrobią ostanie badania krew ,usg .
 
reklama
Hej,
U mnie weekend bez zmian, całą niedzielę na leżaku , chyba bardziej zmęczyłam się od odpoczywania niż bym coś robiła.
Od wieczora jakoś dziwnie boli mnie całe podbrzusze, nie mocno ale czuję się jakoś inaczej.Teoretycznie mam jeszcze sporo czasu ale kurde coś jest nie halo. Mam nakaz od męża,absolutnie nic nie robić, ale tak się nie da :)
Cymera powodzenia, daj znać co i jak :)

pozdr.laseczki :)
 
Do góry