reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Czyli schody,sex i co tam jeszcze było ,i walimy na porodowke haha
[emoji1][emoji1]

uwo943r8bpxeguj2.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
 
I jak tam? Tzn jak szpital? Zadowolona jesteś z opieki?
szpital ok, może położne te porodowe mogłyby być bardziej pomocne chociaż te teraz nie były takie zle;) w takim momencie to trudno powiedzieć co musiałyby robić żeby człowiek byl z porodu zadowolony;) ale za to na noworodkach to bardzo fajny personel jak w nocy jakiekolwiek dziecko plakalo to pomagaly i przez wszystkie nocki była normalnie cisza;)
 
Boli Was brzuch na gorze i srodku jak przekrecacie sie z boku na bok ?

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Dopiero jak się przekręcam, ja już mam wrażenie, że mnie wszystko boli :( Rano obleci ale już na wieczór... może nie do łez, ale to nic fajnego. Współczuje! Ale pomyślmy, że jeszcze troszkę i będą nas bolały co najwyżej cycki [emoji6]Mam nadzieję...

U mnie tak samo, wyszedł po porodzie. Pierwsze wizyty w toalecie były okropne. Na razie nic się nie dzieje, ale zobaczymy teraz co bedzie. A to jakoś laserowo usuwają ?

uwo943r8bpxeguj2.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
Nie rozmawiałam o rozwiązaniach, bo temat miałam postawiony z góry - czy jest teraz sens to robić. Czytałam, że wszystko zależy od typu - lekami chyba nie da się ich zmniejszyć, ale są i takie rozwiązania, że zawiązują je i same potrafią odpaść. Ruszę z tematem pewnie jak Mała podrośnie i też strasznie się boję, że przy porodzie stan się pogorszy :(

Co do zajścia to ja przy drugim to z niedoczynnością i Hashimoto zaliczyłam wpadkę [emoji12][emoji23]

Zostawiłam ładowarkę u mamy, będę ją miała jutro koło południa, a bateria potrzyma jeszcze tylko trochę - odwyk od aplikacji w telefonie mam zapewniony...

Jeszcze mam skurcze... straszaki zapewne, ale nawet kibelek zaliczyłam kilka razy - co jak na mnie jest bardzo bardzo dziwne bo ja mogę kiszoną kapustę popić maślanką i nawet nie mam gazów potem ;)




74703e3kkwoaumma.png

A to niby kolejny z objawów ;) Oby to coś znaczyło [emoji6][emoji1307]

Naszla mnie teraz taka głupota a jak nie będę umiała na poczatku pokochać małej [emoji33] mam chłopaków zawsze ta miłość jakoś dojrzewała...w ciąży z młodszym bardzo chciałam być teraz jakoś tak szybko poszło, szybko zleciało czuję że wcale nie znam mojej malutkiej...no i miałam chłopaków [emoji58] ludzie oby było cudownie

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Arya88 ma 100% rację, wiele z nas miała i ma te obawy i to całkiem normalne. Na pewno jak zobaczysz swoją Księżniczkę zakochasz się od pierwszego wejrzenia :)

Czyli schody,sex i co tam jeszcze było ,i walimy na porodowke haha
[emoji1][emoji1]

uwo943r8bpxeguj2.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png

Sprzątanie! [emoji1320][emoji6]




p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Dopiero jak się przekręcam, ja już mam wrażenie, że mnie wszystko boli :( Rano obleci ale już na wieczór... może nie do łez, ale to nic fajnego. Współczuje! Ale pomyślmy, że jeszcze troszkę i będą nas bolały co najwyżej cycki [emoji6]Mam nadzieję...


Nie rozmawiałam o rozwiązaniach, bo temat miałam postawiony z góry - czy jest teraz sens to robić. Czytałam, że wszystko zależy od typu - lekami chyba nie da się ich zmniejszyć, ale są i takie rozwiązania, że zawiązują je i same potrafią odpaść. Ruszę z tematem pewnie jak Mała podrośnie i też strasznie się boję, że przy porodzie stan się pogorszy :(



A to niby kolejny z objawów ;) Oby to coś znaczyło [emoji6][emoji1307]


Arya88 ma 100% rację, wiele z nas miała i ma te obawy i to całkiem normalne. Na pewno jak zobaczysz swoją Księżniczkę zakochasz się od pierwszego wejrzenia :)



Sprzątanie! [emoji1320][emoji6]




p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
Słodycze! Też na "s"
 
Matko, ja nie mam ochoty na ani jedno z tego 3s:)) No może sprzątanie... Ale mogłabym urodzić jutro bo mój dziadek miał urodziny 29go:)) Albo 01.06 bo dużo osób z mojej rodziny rodzi się 1go dnia m ie, ja tez- a 01.06 jeszcze wolny haha. No ale niestety nie koncert życzeń;) tym bardziej że termin mam za tydzień a ż ust w ogóle na 11go. A który termin bardziej prawdopodobny, macie takie informacje? Bo w Pl na pierwszej wizycie policzyli mi na 11go a tutaj w ogóle nie biorą tego pod uwagę i mam z OM.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Matko, ja nie mam ochoty na ani jedno z tego 3s:)) No może sprzątanie... Ale mogłabym urodzić jutro bo mój dziadek miał urodziny 29go:)) Albo 01.06 bo dużo osób z mojej rodziny rodzi się 1go dnia m ie, ja tez- a 01.06 jeszcze wolny haha. No ale niestety nie koncert życzeń;) tym bardziej że termin mam za tydzień a ż ust w ogóle na 11go. A który termin bardziej prawdopodobny, macie takie informacje? Bo w Pl na pierwszej wizycie policzyli mi na 11go a tutaj w ogóle nie biorą tego pod uwagę i mam z OM.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Podobno najważniejszy ten z pierwszego usg :)
 
Pierwszy raz w ciazy wzielam nospe obudzil mnie bol brzucha i zasnac nie moglam [emoji85] . Nie bolacy bol taki okresowy lajtowy ale nieprzyjemny. Ciekawe czy przejdzie - dopadlo i mnie ;) ?

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Pierwszy raz w ciazy wzielam nospe obudzil mnie bol brzucha i zasnac nie moglam [emoji85] . Nie bolacy bol taki okresowy lajtowy ale nieprzyjemny. Ciekawe czy przejdzie - dopadlo i mnie ;) ?

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Oj...moze cos sie rozkreca...ja wczoraj mialam taka nadzieje...ale przeszlo do rana...i potem cisza.... Za to mnie obudzil pierworodny z placzem ze boli go brzuszek.... I od tamtej pory nie spie...[emoji20]

Taki lajtowy mnie przy mlodym bral na poczatku ale z godz na godzine byl mocniejszy i czesty....wiec moze sie u ciebie rozkreci.....

c55f3e3kq403a9og.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry