reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Zając znam ból Cie ręce mnie nogi. Normalne i zasnąć nie mogę i w nocy wstaje pochodzic bo nic na nie nie działa... Ja siedzę u lekarza i zaraz sie rozplyne chyba tak mnie głowa boli i gardło o ten cholerny katar... Już prawie się podleczylam i cały dzień w samochodzie przy klimatyzacji załatwił mnie na cacy. Od dziś miałam sie pakować a ja ledwo siedzę..
 
reklama
Naprawde najgorzej... nie narzekalam w ciazy bo nie mialam na co. Ale ten glupi bol rak mnie wykonczy. Chyba bede pierwsza, ktora przedawkuje magnez. Dobrze, ze dzis ta wizyta moze dostane jakis magiczny lek.
Do tego moj kot od paru dni rzyga jak...kot. Klakami. Rozumiem, ze zre mi kwiaty zeby sie wyrzygac ale ile mozna. Musze go dzis wyczesac a on tego nienawidzi. Rano wylal mi wode z wazonu z kwiatami na skierowanie usg. Suszarka do wlosow odmawia posluszenstwa- przegrzewa sie. Nic tylko usiasc i plakac...
Ponarzekalam...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Jeszcze tylko trochę i bedzie po wszystkim :*
 
Oj Zając frustracja na maksa, nie martw się jutro będzie lepiej, mnie tak budzą biodra. Ostatnio też sobie popłakałam a teraz jest lepiej. Przejedz się do jakiejś koleżanki albo rodziny na ploty. No i daj znać co tam po wizycie [emoji6]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie jestem sama.
Jak "miło".

Ja natomiast z rana oglądałam sobie nową wersje serialu Ani z zielonego wzgórza na Netflixie, jadłam kanapki i płakałam... a płakałam z tęsknoty za moją nienarodzoną jeszcze córeczką ! Hit. ...A wczoraj kazałam się mojemu Ukochanemu spakowac i wyprowadzić, bo....za głośno kicha...
:D
 
Jestem mega zla. Zla, sfrustrowana, wkurw#$%a nie wiem co jeszcze. Zasypiam bez problemu. Budze sie kolo 1:30, 2 i nie spie do 5. Przekrecam sie z boku na bok. Budzi mnie bol rąk. I mrowienie. Wiec zmieniam z wielkim trudem pozycje. Jak sie przekrecam boli mnie spojenie. 20 minut lub mniej poleze, znow musze zmieniac bo mi nie wygodnie albo bola mnie rece. Jak juz sie uloze, wstaje na siku. Mam dosc. Serio mam dosc. Na 9 jade na usg to ostatnie, na 13 mam wizyte. Mam nadzieje uslyszec same dobre wiesci i to, ze urodze szybciej bo wykoncze sie. Mam serdecznie dosyc. Juz wole wstawac do dziecka niz nie spac bo wszystko mnie boli. Jestem zla. Zaraz sie poplacze tylko co to zmieni. Nic...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Zajac już niedługo! Naprawdę!
Na pocieszenie, ja obudziłam sie o 3, do 4.30 bezskutecznie próbowałam zasnąć, poczytałam forum, fb, wiadomości i wstałam. Od 4.30 posprzątałam dwie łazienki, zrobiłam pranie, suszenie, o 6 wstał młodszy a zaraz ze straszakiem jadę do przedszkola. A! Na relax mogę sobie pozwolić dopiero o 16, idę na mani i pedi a tak to nawet uciąć drzemki przy moim niespełna dwulatku nie mam szans [emoji52]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zając ty dopiero zaczniesz się wkurzać jak będziesz miała tydzień do terminu a tu nic. Ja obiecałam mężowi ze jeszcze do następnego tygodnia będę się oszczędzać żeby Emilka poczekala na tatę. Ale powiem ci jak juz sobie liczysz 10 dni do terminu,9, 8 a tu nic to dopiero jest wielki wkurw[emoji16]

 
Zając ty dopiero zaczniesz się wkurzać jak będziesz miała tydzień do terminu a tu nic. Ja obiecałam mężowi ze jeszcze do następnego tygodnia będę się oszczędzać żeby Emilka poczekala na tatę. Ale powiem ci jak juz sobie liczysz 10 dni do terminu,9, 8 a tu nic to dopiero jest wielki wkurw[emoji16]

... czuje sie tragicznie, jest tragicznie... albo to jakis kiepski dzien... a tu niby jeszcze tyle...
Oby mi Pan doktor powiedzial same dobre rzeczy !
Emilka jeszcze grzeczna ? Ty to masz motywacje zeby jeszcze nie rodzic ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Dzień dobry. U mnie piękne słońce. Dziś oficjalne ważenie - mam nadzieje, że nie zemdleje z wrażenia na tej wadze [emoji16]

To kto dzisiaj rodzi ? Taka piękna data..


Wszytskiego najlepszego mamusie. Świętujcie ! [emoji9]
Zając ty dopiero zaczniesz się wkurzać jak będziesz miała tydzień do terminu a tu nic. Ja obiecałam mężowi ze jeszcze do następnego tygodnia będę się oszczędzać żeby Emilka poczekala na tatę. Ale powiem ci jak juz sobie liczysz 10 dni do terminu,9, 8 a tu nic to dopiero jest wielki wkurw[emoji16]

Po terminie dopiero się zacznie wkurz;D




3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
Do góry