reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

... czuje sie tragicznie, jest tragicznie... albo to jakis kiepski dzien... a tu niby jeszcze tyle...
Oby mi Pan doktor powiedzial same dobre rzeczy !
Emilka jeszcze grzeczna ? Ty to masz motywacje zeby jeszcze nie rodzic ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
A tam. Taka motywacja to nie motywacja[emoji12] z nim czy bez niego chciałabym juz urodzić. Emilka robi mamie kogel mogel w brzuchu i to mnie boli[emoji26] czasami zdarzy się skurcz to później siedzę godzinę dwie i czekam zdarzy utęsknieniem na następny.

 
reklama
Zając ty dopiero zaczniesz się wkurzać jak będziesz miała tydzień do terminu a tu nic. Ja obiecałam mężowi ze jeszcze do następnego tygodnia będę się oszczędzać żeby Emilka poczekala na tatę. Ale powiem ci jak juz sobie liczysz 10 dni do terminu,9, 8 a tu nic to dopiero jest wielki wkurw[emoji16]

Mnie juz zaczyna ten wkurw brac bo 14 dni do terminu i nic sie nie dzieje ale jak nie moglo sie nic dziac to w 36 tygodniu sie pchala juz do wychodzenia a teraz jej sie nie spieszy... 38+0 dzis pozdrawiam i ide szorowac podlogi na kolanach... jak nie pomoze to ide jutro na wesele i oszczędzać sie nie bede [emoji20] [emoji23] desperacja poziom max
 
A ja wczoraj cały dzień skurcze w nocy skurcze. A teraz spokój... A już myślałam że się rozkręcić. A Ci durni lekarze uważają że ja już praktycznie rodze. Mój bobas jednak ma inne plany. :p Pogoda super a mnie gardło boli strasznie chyba woda utleniona będę plukac. Cała noc spałam położyłam się o 22 tylko na siusiu wstawalam i teraz znowu spać mi się chce. Nie wiem co jest albo mnie przeziębienie łapie albo te skurcze tak mnie wymeczyly. Wy nie możecie spać a ja nie mogę funkcjonować bo tak mi się spać chce.
 
Wzial mnie na usg szybciej. Wiec tak. Rozala chyba przystopowala z waga- wazy 3114 g. Obwod glowki to 333 mm. Nie wiem czy to duzo czy malo ? Wszystko w porzadku. Nie chciala pokazac buzi do zdjecia. Ilosc wod w normie. Ogolnie juz mial problem zeby zbadac np kregoslup bo ma tam mega ciasno. Glowa w dole.
Czyli chyba szybko nie urodze...
Na 13 wizyta u mojej Pani ginekolog.

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Zając czyli na ta chwilę dobre wieści Rozala grzeczna dziewczynka nie szaleje już z waga. :) Jeszcze tylko dowiesz się ze szybka miękka i możesz świętować :):)
 
reklama
Do góry