reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Mi tydzień temu powiedziała wagę 3200-3500 to na ile ja mam się nastawiac[emoji15] [emoji15] [emoji15] modlę się by Emilka juz tak nie tyla

No moja pewnie tez w tym tyg dobije do takiej wagi... a ile wasze dzidziuty maja w glowkach mm ?

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Mi tydzień temu powiedziała wagę 3200-3500 to na ile ja mam się nastawiac[emoji15] [emoji15] [emoji15] modlę się by Emilka juz tak nie tyla


Kurde a ja zupelnie nie wiem ile ten mój robak mały waży... hmm mam nadzieję że nie ma teraz diety na masę. Ostatnia jego waga to 2800 ale to było 26 kwietnia...
 
cześć witam się z rana. Zająć ja wgl nie spałam bo mnie plecy bardzo bolą od tego leżenia na wznak ( moja wada kręgosłupa). o 23 dali mi leki nasenne a o 2.30 pobudka z bólu...tyle było z mojego spania. Artur przyjedzie do mnie dopiero jak mnie spionizują czyli za +/- 2h... i wtedy dopiero przestaną go dokarmiać. Po południu przyjdzie też pani która pokaże nam jak się obchodzić z tym naszym małym cudem -fajnie że pomyślała i zapytała o M. bo on właśnie po 11 dopiero dojedzie a mu się taka instrukcja obsługi noworodka bardziej przyda - jak chciał wziąć wczoraj Artka na ręce to poszedł po położną bo sam się bał[emoji23][emoji44]
 
reklama
Moja na 34t i 4d miała 300mm ,ale chyba Rozalka nie zapowiada się na klocuszka ;)

Tu znalazłam ,takie orientacyjne wymiary na ten tydzień Link do: 37 tydzień ciąży - zmiany w organizmie, proces ciąży, rozwój dziecka
Oby ! Pod koniec 37 tc 3000 g a nie na poczatku 3100 ;) ale jest nadziena. Bo chyba teraz az tak szybko nie rosna cooo ?Jest szansa, ze figure bedzie miala po mamusi nie po tatusiu ;)
Korci mnie zeby isc i zobaczyc co mam w domu w obwodzie 33 cm... zeby wiedziec co ze mnie wyjdzie... ;) ale nie wiem czy to dobry pomysl ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Do góry