reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

jednak dzisiaj zostanę mamą [emoji7][emoji7][emoji7] boli mnie, skurcze są średnie ale rozwarcie idzie

w57vyx8dubspq12k.png
Powodzenia!!!Trzymamy kciuki!!!Jutro bedziesz mogła świetować I x Dzień Matki :)
 
reklama
Bellax super! też bym już chciała,le ten tydzień niech jeszcze mały posiedzi ,a nóż urodzi się na dzień dziecka ;)
Oby proroczy !
Czyli mamy te same obawy... tylko inne przyczyny ;) u ciebie bole u mnie ich brak. U Ciebie spojenie i wskazanie do cc u mnie duza pyza i byc moze brak mozliwosci rodzenia sn. Juz wariuje...
Zając a ile ma już ta Twoja pyza?
O matko przeszlam sie kawałek do lekarza żeby odebrac wyniki posiewu i tak mi ciezko na brzuchu sie zrobilo... a czy macie moze zwiekszone uplawy? Taki przezroczysty wodnisty sluz czasami bialawy?
Ja mam tak już jakiś czas. Chyba od kąd zaczęły się te przepowiadacze. Czasami się zastanawiam czy to nie czop po troszku odchodzi,ale widzę ,że większość tak ma

GBS ujemny :) super
 
reklama
Bellax to trzymam kciuki i czekamy na zdjecia Artura [emoji7][emoji7][emoji7] no i jeszcze jutro dzien matki super Ci sie poukladalo

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
Do góry