reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny ,które biorą Oeparol , ile tego bierzecie dziennie?
Staram się 3 razy dziennie po 2 tabletki, ale często zapominam [emoji19] rano i wieczorem zawsze biorę

7v8rikgno1ck7egs.png
 
Właśnie tak się zastanawiałam czy te 6 kapsułek to nie będzie za dużo
no też mi się dużo wydaje, ale w większości artykułów tak wyczytałam. Dziennie biorę od 4 do 6 kapsułek w zalezoności jak sobie przypomnę.....a jeszcze dowcipnie planuję, bo podobno też pomaga, tylko któraś miała dać znać czy się rozpuściło i nie pamiętam która:-D
 
Zając, mamy podobny termin, a więc jeszcze trochę czasu. Ciesz się dobrą kondycją i tym, że możesz sobie w spokoju posprzątać. Muszę odpoczywać do końca maja, żeby skończyć te magiczne 37 tygodni, a potem biorę się za szorowanie mieszkania. No krew mnie zalewa przez to odpoczywanie. Mąż sprząta na bieżąco, ja też coś tam ogarniam, ale to nie to samo co generalne porządki.
Wlasnie wyszorowalam lazienke. Na przyslowiowe swieta nie jest tak wysprzatane jak teraz ;) pozamienialam miejscami milion rzeczy maz znow bedzie sie zalil, ze nic nie moze znalezc. Do tego uprzatnelam szafe na przedpokoju - to czego nie mialam serca wyrzucic miesiac temu przy sprzataniu teraz wyrzucilam bez zalu. Jeszcze pranko, kapanko i przejde sie na zakupy lekkie spozywcze i odebrac wyniki kiła, hiv itp - takie ot codzienne ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
To ja mam dzisiaj natchnienie, włączyłam sobie disco polo ile sił w głośnikach i latam na szmacie ;) Pewnie i tak mnie nic nie ruszy, ale za to będzie błyszczało :) No chyba,że do Was zasiądę to już doopa ze sprzątania :p
Ja wracam i biore sie za sypialnie- za szafke z papierami...i obmyslam jakby tu poprzestawiac meble zeby bylo ergonomiczniej ;) a jutro kuchnia i pokoj ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Do góry