reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Kurna szoruje od 3 tygodni juz nie mam co [emoji12] dzis szafy cos tsm porobie i szafka w lazience. Poprasuje...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
U mnie sie znajdzie [emoji23][emoji23] jak chęci masz na szorowanie to ja mam CAŁE 40m. haha miło by było tak wejść do mieszkania wyspszatanego przez kogoś [emoji3][emoji4][emoji4]

5djylbetecfse5n6.png
 
reklama
Wiem ze kobiety jak sie bardzo boja porodu to go blokuja psychicznie i czesto temu przenosza ale kurcze jak czlowiek chce juz rodzic to nic sie nie dzieje
 
Dziewczyny od jakieś godziny mała ja się rusza to mam wrażenie ze ktoś mi szpilki w pochwie wbija! Aż krzyknelam normalnie za pierwszym razem bo nie wiedzialam co się dzieje. Ma któraś tak?

Ja tak mam już bardzo długi czas i są to ruchy maleństwa tam na dole.Nie ma to przełożenia na szyjkę. Przynajmniej u mnie,bo niektórych tak kłuje gdy szyjka się otwiera. Mnie tak kłuło przed samym okresem i było to właśnie chyba rozwieranie,ale ostatnio byłam u gina i wszystko zamkniete czyli te kłucia to ciągle ruchy małego bo one są w różnych miejscach u mnie.

Dziewczyny gadalam wlasnie z siora i ona mowila,ze tydzien przed terminem chodzila na ktg codziennie takie kontrole,u nas chyba sie tego nie praktykuje ..chyba ...a jak u was?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

Ja mam KTG za tydzień,czyli będzie to 37+kilka dni czyli koniec 38 tygodnia,oczywiście jeśli wcześniej nie urodzę.
Kuzynka miała przed terminem co tydzień a później około terminu co 2 dni
Tak Was czytam i znow sie zalamuje. Wy tu ktg, skurcze, bole...a ja nic...raz zakuje, raz zaboli i finito...nigdy nie urodze...obym jutro uslyszala same dobre wiadomosci!
Dziewczyno to ,że są skurcze nie znaczy,że coś się dzieje ;) U Ciebie być może wystarczy kilka skurczów i zobaczysz Rozalę i będziesz się cieszyć,że tylko tyle skurczy było. A KTG będziesz mieć za tydzień-dwa ;)
 
Wiecie co to wszystko na odwrot..
Jak chcialam urodzic bo mialam zle wyniki i sie balam a lekarz mowil ze cc po 8 to nic sie nie dzialo..
Ostatnio przelozyl na 5 bo wtedy jest w szpitalu i moze mi sam zrobic cc to od rana mnie tak meczy, ze mozliwr iz nie dotrwam[emoji53]

 
Tak Was czytam i znow sie zalamuje. Wy tu ktg, skurcze, bole...a ja nic...raz zakuje, raz zaboli i finito...nigdy nie urodze...obym jutro uslyszala same dobre wiadomosci!

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Ja w pierwszej ciąży miałam jedne skurcze przepowiadające dzień przed porodem. Nic tylko się cieszyć [emoji6] teraz się męczę od tygodnia a nic z tego nie wynika

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurna szoruje od 3 tygodni juz nie mam co [emoji12] dzis szafy cos tsm porobie i szafka w lazience. Poprasuje...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Zając....bo nie można za wcześnie szorować. Wszelkie wysiłki, schody i seksy od 38. Bo jest większy szok dla organizmu. Ponoć.


Ja dzis pierwszy dzień bez wspomagaczy. I mogę sie jeszcze wstrzymać z porodem bo czeka mnie najprzyjemniejsza część wywoływania (miziando [emoji7]).
 
tydzień [emoji21] cały czas bez zmian. boli z krzyża jak na okres i brzuch się spina co +/- 10 minut. Ale nie jest to coraz mocniejsze niestety

w57vyx8dubspq12k.png

Mialam wczoraj dokladnie tak samo... potem byly nawet co 5/6min ale nie wzmagaly na sile. Czekalam jak sie rozkreci... ale zasnelam hahah :D a dzisiaj juz od rana lepiej. Dalej mi sie brzuch spina i boli jak na okres ale delikatnie. Ciekawe jak u Ciebie sie rozkreci!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja z Kornelka nie mialam żadnych surczy .nic a nic...a brzuch zaczął twardniec po masażu szyjki na porodowce...a wczesniej też nic! A udalo mi sie urodzić bardzo szybko i bez problemow, bez nacięcia i takich tam [emoji4]
Wiec Zajaczku nie załamuj sie bo to może dobra wróżba że nic sie u Ciebie nie dzieje [emoji4]

5djylbetecfse5n6.png
 
Do góry