reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Ja mam jutro wizytę i zobaczymy czy się coś dzieje. Tydzień temu zapowiedziala, że będzie wcześniej poród w co watpie. No ale mam też od tygodnia codziennie skurcze, raz słabsze raz mocniejsze ale jak czasami zaboli to aż krzykne;) Ż jednej strony teraz mi dobrze, bo jest mama i mam pomoc więc mogłabym chooodzic jeszcze 100 lat w tej ciąży. Z drugiej już mi niewygodnie i lepiej byłoby urodzić choćby jitro;) Do terminu 12 dni! :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No pewnie [emoji1] A my po cesarkach wstaniemy po kilku h leżenia, nic nas nie będzie boleć i bez trudu zajmiemy się naszymi różowymi bobaskami [emoji1]

w57vyx8dubspq12k.png

Bellax a Ty chyba w czw do szpitala, z tego co pamietam? Stresik jest?:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bellax a Ty chyba w czw do szpitala, z tego co pamietam? Stresik jest?:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem co mnie czeka więc bardziej podekscytowanie [emoji1][emoji1]
Jakoś nie moge w to uwierzyć że dopiero co robiłam test, a już za max. tydzień będę mieć maleństwo przy sobie [emoji33]

w57vyx8dubspq12k.png
 
A ja to się modlę, żeby mała jeszcze trochę posiedziala w brzuchu. Dużo nieprzyjemności spadło w ostatnim czasie na moją rodzinę. Podjęłam się załatwiania pewnych spraw przez co nerwowo prawie się wykonczylam. Na szczęście udało mi się pewne sprawy rozwiązać. Część wziął na siebie mój brat i już dalej przestałam się w to angażować. W piątek jeszcze chce pójść na pogrzeb bliskiej mi osoby. Mam nadzieję, że mała urodzi się zdrowa i silna. Może się drzeć od rana do wieczora albo wisieć godzinami na cycu. W każdym razie będzie osłodą tych trudnych chwil nie tylko dla mnie, ale dla całej rodzinki.
 
Nie wiem co mnie czeka więc bardziej podekscytowanie [emoji1][emoji1]
Jakoś nie moge w to uwierzyć że dopiero co robiłam test, a już za max. tydzień będę mieć maleństwo przy sobie [emoji33]

w57vyx8dubspq12k.png

Ale szybko to zleciało! Wszystko wydawało się takie odległe a nagle JEB! I to sie juz dzieje ;)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ja już po ktg. Mam regularne skurcze co 8-10 min. Ale ja ich nie czułam jak lezalam. Za to teraz po badaniu zaczynam czuć. Szyjka jeszcze nie poległa podobno ma ok 1,5cm. Rozwarcie na palec. Cokolwiek to znaczy. Ale kazali mi jechać do domu mój lekarz mnie badał. W razie co mam pakować się i do szpitala. A jak nic się nie będzie działo to kolejne ktg w czw.
Ładnie, ja miałam podobnie ze skurczami na KTG i rozwarciem, a po 2 dniach Dzidzie na rękach, także trzymam kciuki [emoji6]

Link do: Crying GIF - Find & Share on GIPHY

Tak sie wlasnie czuje......

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji23]nie Ty jedna, obłęddddd

Je je je GBS ujemny [emoji106][emoji41]

W I ciąży miałam dodatni




74703e3kkwoaumma.png
A będziesz prosiła o antybiotyk mimo aktualnego wyniku? Mam podobną sytuację, a podobno jak się już ma, to się ma, a teraz na wynikach bakteria nie jest aktywna... nie kumam tego :)

U mnie pojawiają sie nektarynki w sklepach.


W tym momencie ja nie mam żadnych owoców w domu :shocked2:
Przyznam się bez bicia, że zjadłam dwie nektarynki Nie mogłam się powstrzymać!!!!

Doczytalam! :D
Gratuluje wizyt i ciesze sie ze Maluszki rosna i wszystko u Was ok;)
Ja dzisiaj bylam ostatni raz w firmie, az mi sie plakac chcialo:( ale juz mam caly plan co bede robila na kompie w domu :D
Mnie tez juz meczy to "bycie w ciazy" :p ciezko mi i niewygodnie. A wieczorem po calym dniu latania to juz w ogole wszystkiego sie odechciewa... ale z drugiej str mega sie boje bo zostalo mi 2,5 tyg ^^ nie moge w to uwierzyc! A te 17 dni na aplikacji mnie przeraza!
Jutro moj maz jedzie do warszawy wiec mam zakaz porodu jutro hahah! Bede lezec z zacisnietymi nogami! Bo moze byc ciezko zeby zdazyl wrocic do krakowa :p potem juz go nigdzie dalej nie puszczam!
1495567741-aaaaaa.jpeg


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Twarda jesteś :) Gratki!
A mi lekarz ostatnio powiedział, że jestem jego rekordzistką, a przecież od kwietnia jestem na L4. Ale pakiety w LuxMedzie mają same korporacje, a w tych dość często babeczki chcą szybko uciekać z pracy...




p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Do góry