reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Mrowkab nie jestem pewna czy testy owulacyjne nie pokazuja wczesnej ciazy. Ja testy dostalam w spadku. I z ciekawosci co pokaze zrobilam jeden dwa dni przed okresem. Pokazal ,,owulacje". Od razu pojechalam po test ciazowy ( tydzien wczesniej robilam i byl negatywny )i byl pozytywny :) slaba druga kreska ale byla :)
Takze u mnie ciaze pokazal najpierw test owulacyjny :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Może i grosz prawdy w tym jest, ale nie chce potwierdzać tej zasady jako pewna :) Ostatnio spotkałam u nas na forum taki temat i brzuchatki zjadły biedną, starająca się o ciążę panią...
To ja skaczę po tematach dalej, a Mała skacze dalej we mnie... [emoji6]


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
reklama
Może i grosz prawdy w tym jest, ale nie chce potwierdzać tej zasady jako pewna :) Ostatnio spotkałam u nas na forum taki temat i brzuchatki zjadły biedną, starająca się o ciążę panią...
To ja skaczę po tematach dalej, a Mała skacze dalej we mnie... [emoji6]


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
Nie, nie ja tez nie potwierdzam. Mowie tylko jak bylo, ze w dniu kiedy absolutnie nie powinien pokazac owulacji to ją pokazal :)
A zrobilam to za namową kolezanki, ktora zrobila tak samo wiec moze jakas zasadnosc jest :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Aaaa dziewczyny zwariuje juz przez te przepowiadacze [emoji33] wczoraj kolo 21 mocne okresowe około pol godziny mnie trzymaly wzielam magnez troche zelżało ale w nocy pobudka na siusiu i od nowa tylko slabiej i teraz tez juz nie spie bo m do pracy i siku i od nowa brzuch jak na okres i twardy

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
Dzien dobry wszystkim . Powiem wam mam dosc. Dosc ze stres dzis ten pessar zdejmujemy . To do tego jestem kuźwa chora. Mam katar i boli mnie gardlo . Obym nie rodzila . Nie chce malego potem zarazic . W 1 ciazy tez bylam chora [emoji23][emoji23] przeszlo i za pare dni urodzilam haha moze to juz taka tradycja u mnie. Prosze dzisiaj trzymac kciuki . Wizyte mam ok 16 wiec dam potem znac [emoji5][emoji5][emoji5]
 
Madzien kciuki [emoji4] ja za tydzień ale w sumie to chyba bardziej odebrać wynik gbs i otrzymać pozwolenie na sex [emoji23]

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam ten nos zapchany a nie mam lekow mam tylko septanazal dla dzieci do nosa. Wiecie moze czy moge ?
 
Witam i ja :)
Madzien & ;) U Ciebie choróbsko a ja walczę z opryszczką, pierdolca można dostać wrrrrr
Ja juz mam dosc . Co sobie w glowie powiem gorzej byc nie morze byle do konca to zawsze jest albo 2 dni skurczy i juz sie rodzic szykowalam . To teraz chora. [emoji23][emoji23][emoji23] powiem wam ze pogoda okropna ale strasznie sie ciesze a niech leje przynajmniej jest chlodno i sie nie dusze. Bo jak robi się upał to jest masakra. Czuje się wtedy jak 80+
 
reklama
To i u mnie po spaniu... od ponad godziny z boku na bok. A balam sie, zie ciezko mi bedzie wstac o 7 na pobranie krwi i mocz. O ja durna ;) chyba rownowaga 1:1 musi byc. Jedna noc przespana, druga bezsenna...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Boże u mnie to samo. Bezsenna noc
Tłukłam się po łóżku do 2 a o 5 już oczu jak pięć złotych. Już nawet leżeć mi się nie chce. Najgorsze, że tak się poce w nocy, że muszę wstawać i zmieniać pizame. Jakby samych pobudek na siku było mało
 
Do góry