reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A ja ide na wojne z poczta polska. Czekam od wtorku tamtego na przesylke. Dzis stwierdzam poprosze o link do monitorowania. Okazuje sie ze wczoraj o 17 30 byla podjeta proba doreczenia ale lokatora nie bylo. Jak sie wkurwi#$m. Siedze, czekam a ten ch€j zlamany za przeproszeniem nawet nie raczyl zadzwonic domofonem ! Ide na poczte z awizo, prosze o nazwisko pana i pisze reklamacje. Nie po to place za kuriera pocztexu zeby w 8 msc ciazy zapierd@*$c na poczte...!

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Standard!!!!!!!
Idź!!!! Walcz!!!!!!
Ja ostatnio nakrzyczałam na kuriera pocztexu bo ten zawsze razem z paczką daje mi listy, ok. Tyle że dwa pierwsze są do nas, a np 4 kolejne do sąsiadów!!!!!! [emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35] I potem łażę po ludziach i roznoszę pocztę. A mieszkam w domu, nie mieszkaniu wiec to czasem wręcz wyprawa, żeby odwiedzić np 3 sąsiadów [emoji35][emoji35][emoji35][emoji35]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam imie i nazwisko Pana. Okazalo sie, ze paczka byla za duza (!!!) I kurier jej nie wzial. Wiec mowie do Pani ze to jakas kpina bo ja po to place za kuriera zeby miec to dostarczone pod drzwi bo jak Pani widzi jestem w ciazy dosc zaawansowanej i nie mam zamiaru tego dzwigac! Ona moze przyjac reklamacje. Mowie, ze z calym szacunkiem ale poprosze kierownika. Przyszla taka pipa i jej mowie jaka jest sytuacja a ona bezczelna ,,dobrze reklamacja przyjeta" a ja do niej ze chyna sobie zartuje. Prosze dac mi kartke, dlugopis i ja napisze reklamacje a Pani jako kierownik placowki sie pod tym podpisze i wyslemy to faksem czy kur*a kurierem z informacja o dostarczeniu zebym miala pewnosc ze to doszlo !
Wielkiego wow sie nie spodziewam ale kurna nie moze tak byc !

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Mnie za to wkurza DPD. Też zrobiłam tam aferę, bo najczęściej zamawiam z HM a oni zawsze wysyłają DPD.

Miałam taką sytuacje : jestem w pracy dzwoni kurier mówię , że będę w domu na pewno o 18. To on do mnie , że on też będzie o tek godzinie w domu. I pyta czy nie odbiorę tej przesyłki w punkcie DPD. Myślę sobie - raz mogę odebrać- DPD jest ok 10km od mojego domu. Oczywiście kurier dodał, że mogę odebrać do 20. Jestem w DPD o 18 a babka do mnie , że przesyłki wydawane są do 18. Następnego dnia pojechałam wcześniej , ale oczywiście wspomniałam pani , że zostałam wyrolowana przez kuriera.
Minął jakiś czas. Zamamówiłam dla Amelii prezent na urodziny. I znów tak samo dzwoni kurier i mówi , że ma paczkę- mowię- jestem w pracy. On - dobrze. Myślałam sobie , że zadzwoni później i mi ją dostarczy. I tak czekam jeden, drugi, trzeci dzień. W końcu sobota - jadę do DPD wkurzona i mówię czy tu nie ma paczki dla mnie, bo dzwonił kurier kiedyś i mi jej nie dostarczył. A babka patrzy a w systemie jest notatka- uzgodniony odbiór w punkcie [emoji32] tak się wkurzyłam, wygarnełam tym bankom i od tamtej pory jakiś inny kurier Dostarcza przesyłki. Zawsze się dostosowywuje się do mnie.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Dziewczyny czy was tez bola piersi tak jak na poczatku ciazy ? Bo moich dotknac nie moge od paru dni tak bola [emoji27]

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
Zając miałam z pocztexem podobne sytuacje. Paczki w pocztexie są naprawdę szybko i dobrze ,że mój wujek jest listonoszem i to On mi je dostarcza i tylko przez to biorę pocztex a tak to wcześniej spotkały mnie poniższe sytuacje:
1.Jestem w domu ,śpię bo to było ok 7 i słyszę nagle trąbienie. Patrze,kurier jakiś stoi na ulicy,ale myślę nic nie zamawiałam. Przypomniałam sb ,że mąż zamawiał i zerwałam się na równe nogi ,żeby wyjść a ten odjeżdża! Do męża nikt nie dzwonił a przecież numer miał,do tego co sobie myślał,że o tak wczesnej godzinie i w ciągu 5 sekund ktoś zdąży wyjść z domu o ile w nim jest?!
2.Siedzę sobie w domu ,a mam tak posadzone tuje przed domem ,że ledwie widzę drogę a w niektórych miejscach wcale. Robię sobie coś tam i dzwoni ciotka czy czasami czegoś nie zamawiałam bo kurier stoi u nas na drodze. No to ja wychodzę a tego już nie ma. Zadnego trąbienia ,żadnego telefonu ,nic. Co to ja rentgena mam w oczach ,że mam zauważyć przez ściany domu ,że ktoś stoi samochodem ,którego dokładnie zasłoniły tuje ?! mówię do babki na poczcie,że przesyłka miała być do mnie a nie na pocztę ,nie po to płacę za kuriera. A ta zmieszana ,że w awizo wpisał ,ze był u mnie a ja mówię,że no ale na ulicy gdzie ja go nie widziałam się nie liczy. Nawet telefonu nie wykonał.

Gdyby nie mój wujek listonosz t bym już tam nie zamówiła żadnej paczki mimo iż są szybko. Chociaż chyba zmienili kuriera bo ostatnio przyszła do męża przesyłka i facet nawet nie bAŁ się wejść na ogród :D
 
Reasumujac- nigdy juz nie skorzystam z pocztexu. Widze, ze nie tylko ja mam przeboje...
Emkaa dpd tez mnie ostatnio z czyms wykiwalo.
A najlepsi kurierzy sa z fedexu. Mega uprzejmi, zawsze dzwonia, uzhadniaja godzine, mili. Az sie chce zamawiac ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
To będzie mój trzeci poród a dla mojego lekarza u wieloródki ułożenie nie ma znaczenia dlatego się zastanawiam czy powiedziałby czy nie. Ech pozostaje mi czekać do usg mała tak szaleje to tu to tam wypycha dziwne żeczy a to w pachwinach pogrzebie, w szyję ukłuje w życiu się nie domyślę jak jest ułożona [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Może przez to ,że już rodziłaś nic nie mówił.Ale moim zdaniem to nie ma znaczenia ile razy,powinien powiedzieć.
U mnie rączkami też gmera w pachwinach i kłuje w szyjkę a jest ułożony główkowo . No ,ale jednak ruchy . 95% czuję wysoko
 
Reasumujac- nigdy juz nie skorzystam z pocztexu. Widze, ze nie tylko ja mam przeboje...
Emkaa dpd tez mnie ostatnio z czyms wykiwalo.
A najlepsi kurierzy sa z fedexu. Mega uprzejmi, zawsze dzwonia, uzhadniaja godzine, mili. Az sie chce zamawiac ;)
A u mnie w DPD jeździ praktycznie tylko jeden kurier w okolicy,przynajmniej u mnie zwykle jest ten sam i zawsze dostaję od nich sms z jego numerem,imieniem i godziną dostarczenia,która zawsze się zgadza. W razie w numer do kuriera jest i on problemów nie robi ,żeby przyjechać o innej godzinie bo po prostu w tym czasie zawozi paczki komuś innemu
 
reklama
Do góry