reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

U mnie to już nie straszenie :) bo jak to lekarz powiedział że mogę rodzic, w niedzielę zaczynam 37tc. Ale wiecie co? Z jednej strony chciała bym mieć to już za sobą a z drugiej strony troszkę się boję czy dam sobie radę

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Matko to juz by bylo [emoji33] ciekawe jako procent z nas faktycznie wytrzyma do czerwca... ;)

w57v9jcgnqknki9s.png
 
reklama
U mnie to już nie straszenie :) bo jak to lekarz powiedział że mogę rodzic, w niedzielę zaczynam 37tc. Ale wiecie co? Z jednej strony chciała bym mieć to już za sobą a z drugiej strony troszkę się boję czy dam sobie radę

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom


dasz rade na pewno:) kazda ma wątpliwości a później dla malej kalarepy kazda daje rade:) trzymam kciuki:)
 
Ja na żadną porodówke sie nie wybieram aż do połowy czerwca. Jeszcze jestem w proszku i tyle mam zaplanowane. W przyszlym tygodniu zaczynamy dopiero remont łazienki po tempie naszego Pana śmiem twierdzić że skończy po porodzie. Jeszcze nie mam mebli w kuchni mają być gotowe na dniach :-) Przyszłościowy pokój synka obecnie magazyn i jaskinia mojego męża mam zamiar odgruzować w ciągu najbliższych 3 tyg. Za to zrobiłam mega zamówienie w Smyku i już chyba będę miała wszysto. Jest nadzieja że zdąże :-)

0d1y3e3kgrmge34s.png
 
Orientujecie sie jak długo zostaje się w szpitalu po cc? Mój lekarz powiedział mi ze 3dni ale coś mi sie wydaje za krótko..Wiadomo ze jak sa jakies komplikacje czy cos z dzieckiem jest nie tak to pewnie dluzej zostawiaja.Mam sie zglosic do szpitala 04,06 a cc bedzie rano 05,06 i tak sie zastanawiam jak dlugo nas potrzymają..Jak było u was?

3-4 dni to standard. A dlaczego masz sie zgłosić dzien wcześniej?

Witam was dziewczyny z oddziału patologii. Najpierw spędziłam dwie godziny ponad na porodowce. Ale okazało się że jednak te skurcze to są przepowiadajace. Przenieśli mnie na patologie na obserwacje. Mam półtorej centymetra rozwarcia. Zobaczymy jak to się dalej potoczy :) pozdrawiamy z ruchliwym Kubusiem
[emoji173]️

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom

To trzymam kciuki!!!!
Na pewno dasz rade!!!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny właśnie byłam w toalecie i na papierze zobaczyłam kropelki świeżej krwi .. wystraszylam się niesamowicie. Ale dokładnie sprawdziłam i ta malutka ilość krwi jest z cewki moczowej . W pochwie ani śladu. Rano o 9 mam wizytę z położna. Jak myślicie co to może być? Jakaś infekcja ? [emoji17]
Dodam że od kilku dni mały bardzo mocno mi uciska na pecherz że aż chodzić za bardzo nie mogę....

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny czy ktoras z Was ma przewlekle problemy z zatokami? Ja mam, a w tej ciazy to juz mnie wykanczaja. Nie moge oddychac, i nic nie pomaga. Tzn to co dozwolone... ktos mi powiedzial, ze ten problem bardzo nasila sie w ciazy.

W tej ciąży to już 5. raz się męczę ;(
Aktualnie płukania 2xdziennie FixSin do tego 2xdziennie Sinupret, ale już mija tydzień i jeszcze się nie uporałam, więc w piątek muszę zaliczyć lekarza. Na ból jedynie Apap (był raz że wylądowałam ze sterydem do nosa, ale wtedy nawet schylać się nie mogłam i płakałam z bólu).
Podobno nadmiar hormonów sprzyja takim infekcją...


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry