reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Tak więc wzięłam nospe, leje sobie wodę do wanny i zobaczymy. Ewentualnie będę następna rodzaca :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom

Jeśli nie masz nospy forte to trzeba 2 sztuki wziąć.

Tak jak Emka napisała ...mamy juz maj. Myślę, że teraz już zaczną się częściowo porody.

Asia...Ty w 35-36tc jesteś? Niby juz bezpiecznie. Czekamy na wieści.
 
Asia i jak?

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Hejka dziewczyny u mnie od rana dosyć nie ciekawie znaczy staram się nie Panikowac ale jak wstałam to zaczął boleć mnie cały brzuch a teraz co jakiś czas tak jak na okres na dole i bardzo boli co jakiś czas i puszcza i za chwilę znowu. Teraz narazie mnie tak nie boli ale boli mnie tak jak by szyjka w środku. Czy coś się zaczyna? Mam się bać? Termin mam na 28go maja choć lekarz powiedzial że na pewno będzie wcześniej ale ze Az tak?

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom

Miałam tak wczoraj. kilka razy bolał mnie brzuch jak na okres i w okolicach szyjki czułam jakby mi tam wszystko stwardniało. Miałam bać no-spę jakby nie przeszło ,ale gdy się położyłam to przeszło i dziś jak narazie nic się nie dzieje ( tfu tfu). A do tego od kilku dni co jakiś czas boli mnie w krzyżu,ale nie wiem czy to od leżenia czy co bo przeważnie dzieje się tak rano lub w nocy gdy leżę. Brzuch nie twardnieje wtedy.
 
Co jakiś czas jeszcze mnie tak przez chwilę boli podbrzusze i cały czas czuje jak by mi się chciało "dwojeczke". Ale niby ten ból podbrzusza troszkę słabszy

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry