reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Znowu zaczęło mnie sciskac tak na dole do tego zrobił mi się twardy cały brzuch i tez boli. Mąż się już denerwuje a mnie to nie pomaga ahh

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom

Jedź do szpitala, tam zrobią Ci ktg i powiedzą co i jak. U mnie nie trzeba zostawać na oddziale, pewnie tak jest wszedzie. Z tym, że jak się nie zostaje na oddziele to trzeba zapłacić ok 40-50zł.



3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Jedź do szpitala, tam zrobią Ci ktg i powiedzą co i jak. U mnie nie trzeba zostawać na oddziale, pewnie tak jest wszedzie. Z tym, że jak się nie zostaje na oddziele to trzeba zapłacić ok 40-50zł.



3jgxskjox8hy3b2y.png
U mnie zostawiają bo jak pojechalam z bólami i twardym brzuchem w 23tc to mnie zostawili bo to jest podstawa do zrobienia badań

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi ostatnio no spa podziała po 1,5h, też już zaczynałam sie denerwować lekko bo ból był zbyt mocny by go ignorować.
A długo Trzyma skurcz? Czy tak spina i puszcza?
U nas najpierw przyjęcie na oddział, potem badania - bez sensu, ale tak wlasnie jest - takze ja bym jechała jakbym już mocno się zdenerwowała, że coś nie tak.
Ty Asia sama czujesz czy to jest coraz gorszy ból i częstszy czy jednak trochę przechodzi




74703e3kkwoaumma.png
 
Jedź do szpitala, tam zrobią Ci ktg i powiedzą co i jak. U mnie nie trzeba zostawać na oddziale, pewnie tak jest wszedzie. Z tym, że jak się nie zostaje na oddziele to trzeba zapłacić ok 40-50zł.



3jgxskjox8hy3b2y.png
No widzisz nie wszędzie. U mnie najpierw przyjmują na oddział dopiero później wszystko sprawdzają. Jakbym pojechała do wojewódzkiego szpitala to może na IP bym się doczekała na ktg ale to naprawdę kiepski szpital. Wszystko zależy od polityki szpitala chyba.

Ale czy tak czy siak ja bym chyba pojechała. Zwlaszcza jak nospa nie pomaga.

 
Mi ostatnio no spa podziała po 1,5h, też już zaczynałam sie denerwować lekko bo ból był zbyt mocny by go ignorować.
A długo Trzyma skurcz? Czy tak spina i puszcza?
U nas najpierw przyjęcie na oddział, potem badania - bez sensu, ale tak wlasnie jest - takze ja bym jechała jakbym już mocno się zdenerwowała, że coś nie tak.
Ty Asia sama czujesz czy to jest coraz gorszy ból i częstszy czy jednak trochę przechodzi




74703e3kkwoaumma.png
Złapie i trzyma gdzieś przez nie cała minute i puszcza i tak co jakiś czas i do tego ten twardy brzuch mi się robi

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie zostawiają bo jak pojechalam z bólami i twardym brzuchem w 23tc to mnie zostawili bo to jest podstawa do zrobienia badań

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Zawsze możesz się wypisać na własne żądanie. A nie masz swojej położnej ? Może by zrobiła Ci te ktg w szkole rodzenia, albo gdzieś. U nas w szpitalu to wygląda tak , że jest taka sala ktg i tam jest zawsze położna. Jak coś kogoś martwi, zacznie rodzić to wchodzi najpierw do tej sali na spotkanie z położoną i ona rozmawia, podpina do ktg, sprawdza stan szyjki itd.albo kieruje na oddział i tam resztę badań robią. Moja położna mówi , że często tak dziewczyny przychodzą z lekkimi skurczami - nic się nie rozkreca to same się wypisują.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
Złapie i trzyma gdzieś przez nie cała minute i puszcza i tak co jakiś czas i do tego ten twardy brzuch mi się robi

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom

Boli cię to? Wiesz jak masz sie denerwować to lepiej podjechać i sprawdzić - aczkolwiek jesli ból sie nie nasila i częstotliwość nie jest większa to całkiem proawdopodobne, że to przepowiadacze. Trudno coś poradzić na odległość bo jednak każda z nas odczuwa te skurcze trochę inaczej. Jesli skończyłaś 36 tydzień to skurczy raczej wyciszać nie bedą, ew. magnezem, ale to juz jest dosyc bezpieczny termin na poród




74703e3kkwoaumma.png
 
Do góry