reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Efta..."położne". Czas szykować się mentalnie do godziny 0. One dają radę, dam i ja!
Na którym to leci i o której? Mogłabym teraz non stop oglądać tego typu programy [emoji3]

thgfikgneziy9g6d.png
 
To mam nowy program do oglądania :) sobie włączę :)
Ja psychicznie jestem przygotowana na godzinę 0. Fizycznie raczej też ,ale jeszcze wyprawkę mam nie gotową. We wtorek kończymy kompletowanie i w końcu spakuję torbę.

Tak z innej beczki to moja kuzynka rodziła na początku lutego ,a że Jej ciąża była zagrożona to torbę miała spakowaną już wtedy kiedy ja dopiero poinformowałam ich o moim stanie jakoś końcem jesieni.
A mój mąż wypalił " kanapki też już masz gotowe?,nie zepsują Ci się ? " :D ma chłop wyobrażenie co spakować do szpitala :D
 
reklama
Kurczę od wczoraj boli mnie ząb ósemka :-( zaraz idę do dentysty. Ostatnio byłam na przeglądzie w 3 miesiącu i następnym razem miałam już przyjść po porodzie.

0d1y3e3kgrmge34s.png
 
Do góry