reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Nie najadaj się na noc.W nocy po przebudzeniu jest się wtedy bardzo głodnym. Patrz też co jesz na kolację i oczywiście poczekaj z 2 godziny,żeby iść spać.
Najlepiej zjedz jakieś chude mięsko,rybkę czy sery plus np warzywa. A gdyby i to nie działało miej obok łóżka wodę lub jakiś sok 100% to zaspokoi głód przynajmniej na tyle by można było znów usnąć. Miałam ten problem w 1 trymestrze.
 
reklama
Suelen i My także trzymamy za Was kciuki! Trzymajcie się dziewuszki :*

Dla mnie ze znieczuleń to najgorsze to ogólne właśnie.. Jakoś mam chore myśli,że bym się nie wybudziła.:szok:

Ja z torbą czekam spokojnie do maja :)
 
Ja tez juz spakowana.
A mam pytanko do Was odnosnie krwi pepowinowej. Zdecydowala sie ktoras na pobranie i przechowywanie? Ja przy pierwszym dziecku nie oddalam, rozwazam teraz taka opcje, bo wiecej dzieci juz nie planuje..
 
Ja tez juz spakowana.
A mam pytanko do Was odnosnie krwi pepowinowej. Zdecydowala sie ktoras na pobranie i przechowywanie? Ja przy pierwszym dziecku nie oddalam, rozwazam teraz taka opcje, bo wiecej dzieci juz nie planuje..
ja chciałam ale poczytałam trochę o tym głównie badania niezależnych naukowców i ostatecznie odpuściłam. Najbardziej przekonało mnie to że żaden znany mi lekarz ( w moim otoczeniu mam ich sporo) nie zdecydował się na to... ale poczytaj i wyrób własne zdanie;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
Ja tez juz spakowana.
A mam pytanko do Was odnosnie krwi pepowinowej. Zdecydowala sie ktoras na pobranie i przechowywanie? Ja przy pierwszym dziecku nie oddalam, rozwazam teraz taka opcje, bo wiecej dzieci juz nie planuje..

My sie chyba zdecydujemy.. lepiej zeby sie nie przydalo, ale w razie czego jest jakas opcja.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry