reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Bellax to może jedź na ip ,żeby zobaczyli co i jak. Ja się nie znam także nie wiem na ile taki ból jest 'normalny'
aż tak mnie nie boli. Poprostu czuje że coś się tam dzieje;(

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
na szczęście już jutro wieczorem. Wcześniej nie leciała, ale rozwarcie na cm było;( coś czuje że te moje urodziny w sobote to przesiedzę przy stole sama ::( jak na złość cały czas było ok i akurat teraz coś się musiało wykluć

w57vyx8dubspq12k.png
Jak Cię mocno nie boli to moze poczekaj do jutra, tylko odpoczywaj! Serio połóż się, nogi wyciągnij i nic nie rób. Ale jeśli czujesz że coś nie tak to jedz na IP. Oby wszystko było dobrze


 
Nie martw się, nie tylko Ty tak masz ;) ja uciekam od tych myśli,ale mój narzeczony ciągle chodzi podniecony i powtarza,że już niedługo i zawsze mowi ile jakbym nie wiedziała[emoji23] o_O

Ja do mojego mówię, że chce mieć poród już za sobą, a on natomiast wręcz delektuje się życiem póki jesteśmy we dwoje i ciągle powtarza, że ten moment i tak nadejdzie, ale nie ma się do czego spieszyć. Także mąż chodzi 3-4 razy w tygodniu na siłownię na kilka godzin, śpi ile może, bo jak twierdzi już niedługo to się skończy.
 
Kitya no chyba żartujesz? Że niby małżonek prze razem ze mną i popuszcza w gatki? Hehe tego jeszcze nie słyszałam [emoji23]


thgfikgneziy9g6d.png
Podono tak współodczuwają poród, też jestem w szoku ale babka ma bardzo długi staż w zawodzie i sama powiedziała że normalnie tego się nie mówi ale ona jest bezpośrednia dosyć

0d1y3e3kgrmge34s.png
 
reklama
Do góry