reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Nie no jak kobieta podczas rodzenia coś wycisnie to normalne ale żeby facet się w gacie zesral hahah [emoji1][emoji1][emoji1]


 
reklama
Mam wyniki moczu- ketony wygonione ;)
Za to pojawily sie szczawiany ale to pewnie przrz to, ze malo pije a najwiecej herbaty. :/

Jutro wizyta, zobaczymy co doktorro powie :)
A powiedz mi czym można się tych ketonow pozbyć? Bo mi wyszedł teraz w moczu ich ślad... Wystarczy jest późną kolacje?

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
Dziewczyny jeszcze niedawno byłam taka dzielna i nie miałam żadnych obaw co do porodu. A teraz coraz częściej aż mi się duszno robi jak pomyślę o porodzie. Chciałabym gdzieś uciec, schować się!!! Mój mąż będzie musiał przy mnie być. Wcześniej mi nie zależało, ale czuję, że będę go potrzebować. Wymiękam im bliżej czerwca. Proszę mnie uśpić i obudzić, gdy będzie po wszystkim :-D
 
Dziewczyny jeszcze niedawno byłam taka dzielna i nie miałam żadnych obaw co do porodu. A teraz coraz częściej aż mi się duszno robi jak pomyślę o porodzie. Chciałabym gdzieś uciec, schować się!!! Mój mąż będzie musiał przy mnie być. Wcześniej mi nie zależało, ale czuję, że będę go potrzebować. Wymiękam im bliżej czerwca. Proszę mnie uśpić i obudzić, gdy będzie po wszystkim :-D
Nie boj sie :* bedziesz miala wsparcie meza, bedzie z Toba. Chwila moment i bedzie po i bedziesz tulila swoja kruszynke :) to Twoja pierwsza ciaza ? Jesli tak to co panikujesz- nie eiesz czego sie spodziewac, jakiego bolu itp. A moze nedzie 2h i po wszystkim :) Ja tak sobie tlumacze ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Ale ja specjalnie zrobilem syna, aby nie miec takiej corki jak ty [emoji48]

Robie sie zlosliwa [emoji12]




Szczera [emoji16]ale myśle sobie, że ludzie żyją w takim zamkniętym schemacie, jak ma się córkę to drugi musi być chłopak, jak syna to kolejna musi być córka. A jak już ponownie ta sama płeć to zawsze głupio gadają, ni to po złości, albo jakieś "pocieszenia"... ale po co? [emoji16]

A z innej beczki to już któryś raz słyszałam, że skoro mam 2gie dziecko w drodze to połasiłam się na 500+ Mamy XXI wiek, to takie nienormalne chcieć mieć więcej jak jedno dziecko? [emoji87][emoji86][emoji85]


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
reklama
Rozbawiła mnie wizją srajacego faceta przy porodzie [emoji14]

Nie mam porównania, ale moja mama mówi że chłopiec o niebo prostszy w obsludze jeśli chodzi o przewijanie.

Też nie odciagalismy napletka, ale jak dostał tam zapalenia (ok. 2 lat) to lekarz kazał to robić i czyścić dokładnie.

Mój też mówi jeszcze o sobie sama, pytam wtedy jakiej jest płci i poprawia się na sam [emoji14]
Oczywiście wszystkie prace domowe to najlepsza zabawa, nic nie można zrobić bez asysty.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Do góry