reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Jestem mile zaskoczona bo na konsultację wzieli mnie bez kolejki a tam z 30-40osób czekało az mi głupio było.Ale co tam w ciąży sie nie jest co roku.Takze ja bede miala cesarke jednak ze wskazan neurortopedycznych.W przyszlym tyg.wizyta to moze gin ustali mi termin.Ufff jak tem czas teraz leci...jeszcze 2mies.i bede matką nadal wydaje mi sie to nierealne i ogarnia mnie strach.Pięknego dnia dziewczyny zapowiada sie słoneczny i ciepły weekend:D
 
reklama
U mnie juz po obchodzie i badaniach i niestety nie puszczają mnie do domu :( mały coś się spieszy i znowu kroplowki mi dają przeciw skurczom i jutro spróbują odstawić kroplowki to jak się uda to może w poniedziałek wyjdę..
Ojjj kochana jesteśmy z Tobą kurna przez te problemy to my jesteśmy jak jakaś rodzina trzymaj się i zaciskaj nogi
No to kladź się i odpoczywaj, już nam niewiele zostało, wiem ze ciezko przy dziecku lezec ale dasz rade, który masz tydzień?

m3sxyx8dzur8ghzn.png
29 się zaczął z USG ale oby do początku czerwca bo mała jest 2 tyg do przodu i już waży 1600 i mówiły mi lekarze że od początku tak jest więc tej wersji się trzymam a w czerwcu sexsi, herbatka z liści schody i na porodówkę [emoji23]

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ojjj kochana jesteśmy z Tobą kurna przez te problemy to my jesteśmy jak jakaś rodzina trzymaj się i zaciskaj nogi

29 się zaczął z USG ale oby do początku czerwca bo mała jest 2 tyg do przodu i już waży 1600 i mówiły mi lekarze że od początku tak jest więc tej wersji się trzymam a w czerwcu sexsi, herbatka z liści schody i na porodówkę
emoji23.png


Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Obydwie musimy zaciskac byle do czerwca byle dwa miesiąc przetrwać! :)
 
Dobra najpierw wam napiszę co u mnie i zaraz nadrobię czytanie. Byłam wczoraj u gin wiecie jak się denerwowałam. Dołączam do grona uziemionych...Dwa miesiące maksymalnie mam się ograniczać, mieszkam na 4 p bez windy a mogę chodzić góra do drugiego piętra więc leżę i kwiczę...Mam nawet odrobinę mi dźwigać. A teraz przyczyny mam tak rozwaloną piczke że mała może wylecieć to tak w skrócie, mam rodzić naturalnie bo jest tak szeroko że samo pójdzie i tu może lepiej niż jak ma się wąską psicine no chyba że coś się zmieni. Mam nadzieję że wie co robi. Jest mało mówna i ciągnęłam ja za język ale minę miała nie tęgą chyba się przerobiłam, no dwu latka też czasami nosiłam i się wszystko rozwarło ale szyjka ok więc narazie nie panikujemy. Teraz będę was czytać [emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Oszczędzaj się na maksa [emoji110]

34bwqqmzdk6t9kh8.png
 
Ja bylam w Zlotych Tarasach w poszukiwaniu kurtki, plaszczyka wiosennego.. oczywiscie nic ciekawego nie znalazlam, a wrocilam ze smoczkiem dla malego ze Smyka i samochodzikami Hot Wheels dla starszego.. masakra :p
 
ktoś jakimś cudem zdobył numery do karty mojego męża i sobie wczoraj zaszalał na nasz koszt :wściekła/y: ponad 400 zł z konta poszło :( Kartę zablokowaliśmy wczoraj i czekamy na dochodzenie .Nie mamy pewności że bank nam kasę odda :(
 
Dobra najpierw wam napiszę co u mnie i zaraz nadrobię czytanie. Byłam wczoraj u gin wiecie jak się denerwowałam. Dołączam do grona uziemionych...Dwa miesiące maksymalnie mam się ograniczać, mieszkam na 4 p bez windy a mogę chodzić góra do drugiego piętra więc leżę i kwiczę...Mam nawet odrobinę mi dźwigać. A teraz przyczyny mam tak rozwaloną piczke że mała może wylecieć to tak w skrócie, mam rodzić naturalnie bo jest tak szeroko że samo pójdzie i tu może lepiej niż jak ma się wąską psicine no chyba że coś się zmieni. Mam nadzieję że wie co robi. Jest mało mówna i ciągnęłam ja za język ale minę miała nie tęgą chyba się przerobiłam, no dwu latka też czasami nosiłam i się wszystko rozwarło ale szyjka ok więc narazie nie panikujemy. Teraz będę was czytać [emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom

Ojoj odpoczywaj :*
A co dokładnie Ci się działo,że się denerwowałaś przed wizytą?
 
29 się zaczął z USG ale oby do początku czerwca bo mała jest 2 tyg do przodu i już waży 1600 i mówiły mi lekarze że od początku tak jest więc tej wersji się trzymam a w czerwcu sexsi, herbatka z liści schody i na porodówkę [emoji23]


Hehehe to tak jak u mnie plany na przyspieszenie porodu [emoji12]

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja dzisiaj zaszalalam i spałam do 8, bo w przedszkolu strajkują ;) Ja już nic nie mówię o wchodzeniu po schodach. Mieszkam na trzecim piętrze bez windy, wozkarni nie ma w piwnicy (stary blok), a wózek muszę wciągać, bo przeszkadza starym jak z boku na klatce stoi.
 
Do góry