reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

mój 24 maja. Proszę synku wychodź od 23 w dół :)
Ostatnio taksówkarz mówi do mnie. źle pani nie życzę ale mój się urodził 15 dni przed terminem, rzecz jasna zdrowy bo nast. dnia byłby już donoszony, a tak wpisali mu wcześniak i miał wszyskie dodatkowe szczepienia za free [emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Też właśnie czytałam marcowki i kwietniowki i dziewczyny się rozpakowywuja ;-)
Ja też mam sraja ale raczej z obawy o młodego a nie o cc. Idę coś obejrzeć na necie ;-)
 
Hejka. ło matko i córko a co Wy spać nie możecie.No żeby po necie po nocach buszować zamiast wypoczywać hahahha. :)
 
reklama
no ja liczę że się rozpakuje pod koniec maja (oby). Ciekawe w którym tyg. będą ciąć? nie obraziła bym się za 38 a nie 40

w57vyx8dubspq12k.png
Zalezy od szpitala. U mnie lekarz powiedziala, ze ciecie bede miala albo w terminie, albo tydz przed. Termin mam na 6 czerwca, i w 37 tyg mam pojsc do ordynatora i ustalac termin. Przyjmuja dzien wczesniej na noc, lub o 7:30 rano tego samego dnia co ciecie.. Ale powiem Ci, ze pierwsza mialam nie planowana i teraz sie bardziej stresuje..
 
Do góry