reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja się nie znam na tych białkach w moczu , ale jak mi kiedyś wyszło ( pomyłka w lab) to podejrzewali - zatrucie ciążowe .. ?Nie pamiętam dokładnie to było prawie 5 lat temu. Ale zaliczyłam przez to pobyt w szpitalu.

f2w3rjjgwqepia0h.png
 
reklama
Czy któraś z was w ciąży miała obecne białko w moczu? Czy jest to niebezpieczne dla dziecka?
Ja mialam w poprzedniej ciazy. Gin kazal mi stosowac diete wysokobialkowa. Po jakims czasie bialko przestalo byc obecne w moczu. Przyczyna moze byc wieksza przepuszczalnosc nerek. Czasem jest to jeden z objawow zatrucia ciazowego. Ale jesli nie puchniesz i cisnienie masz w normie to raczej nie to.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale się dzisiaj dopakowałam jedzonkiem ze az mi niedobrze. [emoji16]

Mialam dzisiaj ambitny plan pójść na długi spacer z psem i.... zalatwilam sobie duży palec u nogi. Tak nim przypieprzylam w futryne ze paznokieć złamał mi się w polowie[emoji26] boli i ciągnie niesamowicie. Napewno mi pazurek zejdzie [emoji25]

Dołącze się i ja do osób narzekających na uroki ciąży. Wykasztanic się nie mogę za to siusiam co 5 minut, bola mnie plecy jak leżę i dupa jak siedzę. Jak stoję brzuch ciągnie wiec od razu się kładę i tak błędne koło. Mała dzisiaj tańczy mi na jajniku chyba bo boli jak się przekreca. Ot cudowna i niezapomniana chwila w życiu kobiety. Jeszcze kur*** hemoroidow mi brakuje i będzie komplet!

 
Ale się dzisiaj dopakowałam jedzonkiem ze az mi niedobrze. [emoji16]

Mialam dzisiaj ambitny plan pójść na długi spacer z psem i.... zalatwilam sobie duży palec u nogi. Tak nim przypieprzylam w futryne ze paznokieć złamał mi się w polowie[emoji26] boli i ciągnie niesamowicie. Napewno mi pazurek zejdzie [emoji25]

Dołącze się i ja do osób narzekających na uroki ciąży. Wykasztanic się nie mogę za to siusiam co 5 minut, bola mnie plecy jak leżę i dupa jak siedzę. Jak stoję brzuch ciągnie wiec od razu się kładę i tak błędne koło. Mała dzisiaj tańczy mi na jajniku chyba bo boli jak się przekreca. Ot cudowna i niezapomniana chwila w życiu kobiety. Jeszcze kur*** hemoroidow mi brakuje i będzie komplet!

Justynka nie kracz bo jeszcze się przypałęta jakiś [emoji6]

34bwdqk3xt29egh4.png
 
Ale się dzisiaj dopakowałam jedzonkiem ze az mi niedobrze. [emoji16]

Mialam dzisiaj ambitny plan pójść na długi spacer z psem i.... zalatwilam sobie duży palec u nogi. Tak nim przypieprzylam w futryne ze paznokieć złamał mi się w polowie[emoji26] boli i ciągnie niesamowicie. Napewno mi pazurek zejdzie [emoji25]

Dołącze się i ja do osób narzekających na uroki ciąży. Wykasztanic się nie mogę za to siusiam co 5 minut, bola mnie plecy jak leżę i dupa jak siedzę. Jak stoję brzuch ciągnie wiec od razu się kładę i tak błędne koło. Mała dzisiaj tańczy mi na jajniku chyba bo boli jak się przekreca. Ot cudowna i niezapomniana chwila w życiu kobiety. Jeszcze kur*** hemoroidow mi brakuje i będzie komplet!

Jak chcesz komplet to Ci oddam swojego...wczoraj sie pojawil [emoji20]

c55f3e3kq403a9og.png
 
Uśmiałam się :) Także tego... wiosna? :D

Dziewczyny pisaliście już że magnez lubicie jeść, a jakiś konkretny polecacie? Przydałaby mi się suplementacja (wyniki plus skurcze łydek) i zastanawiam się czy zdać się na opinie farmaceuty czy poprosić o jakiś konkretny środek?
Lekarz nie doradzał mi nic konkretnego.


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Uśmiałam się :) Także tego... wiosna? :D

Dziewczyny pisaliście już że magnez lubicie jeść, a jakiś konkretny polecacie? Przydałaby mi się suplementacja (wyniki plus skurcze łydek) i zastanawiam się czy zdać się na opinie farmaceuty czy poprosić o jakiś konkretny środek?
Lekarz nie doradzał mi nic konkretnego.


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
Ja biore Asparginian extra (magnez +potas)

c55f3e3kq403a9og.png
 
reklama
My dzisiaj na obiad jedliśmy burgery z frytkami to było piękne :-) Przez tą wyżerke wracaliśmy do domu 4 km spacerem i pod koniec drogi zaczęło mnie serce boleć z wysiłku :-)

0d1y3e3kgrmge34s.png
 
Do góry