reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja za tydzien robie zdjecia mojemu synkowi na Swieta, wiec dzisiaj na H&M zamowilam ubranka. w 5 10 15 tez sa fajne wyprzedaze.. do F&F planuje juzto sie wybrac.
Mi nadcisnienie w pierwszej ciazy wyszlo tak z dwa miesiace przed terminem porodu. Ale na wizycie kontrolnej z polozna myslalysmy ze moze pogoda mi nie sprzyja, Powiedziala zebym zakupila sobie cinieniomierz i w domu sama kontrolowala. Na nastepnej niestety sytuacja sie powtorzyla, do tego wyszlo bialkow moczu i dostalam skiero do szpitala. Na nastepny dzien stawialm sie na odziale, mocz pozniej wyszedl ok, ale cisnienie nadal bylo wysokie, i ordynator stwierdzil ze mozna juz wywolac porod. Jak poszlam na porodowke to cisnienie wrocilo do normy ;D jak na zlosc :p ale i tak skonczylo sie cesarka. Dlatego wydaje mi sie, ze kazda dzieczwyna powinna miec cisnieniomierz, i sprawdzac sobie cisnienie. I na kazdej wizycie u lekarza jest to obowiazkowe..
 
reklama
Cześć Dziewczyny.
Madziarra biedna Ty.Ja jak sobie ostatnio wyobraziłam, ze mialabym isc do szpitala i rozstać sie z moja Corka na kolka dni to serce mi sie sciska ale z drugiej strony Twoja jest w dobrych rekach a Ty musisz tez zadbac o swoje zdrowie i zdrowie drugiego dziecka. Zdrowiej Kochana i wracaj do domu jak najszybciej[emoji8]

U mnie na wizycie ciśnienie i waga obowiazkowo. Teraz mialam 140/85 i ginek sie zaniepokoił i kazał w domu kontrolować i gdyby przekroczyło 140 to dzwonic. Jestem wyczulona na ciśnienie bo w pierwszej ciazy mialam z tym problem. Na szczęście mierze codzien i mam wzorowe i oby tak zostało.

Ale mam ostatnio apetyt! I jem naprzemian raz slodkie raz slone i kwasne. Ostatnio zjadlam trzy talerze płatków z mlekiem ( tylko będąc w ciazy lubie mleko!!!)i poprawilam całym sloikiem korniszonow i bylo mi taaaak dobrze[emoji23]

nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Ja wczoraj od A do Z wysprzatalam pokoik syna i szafe w przedpokoju. Dzis chyva kolej na sypialnie. Wyglada to tak, ze 15 min robie, a 25 odpoczywam... jaka niezdatna zyciowo sie robie.

Dziewczyny, ktora dzis na badania idzie?



Ja też mam taki system sprzątania [emoji57] choć ogólnie najwiecej moge zrobic do godziny 16. Po tej godzinie to już energia ze mnie ulatuje więc na ogół siadam sobie z książka i herbatka/bawie z Corka i tak się bujam do wieczora.

Kochana jak Twoj egzamin?

nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Mnie o wagę pyta na każdej wizycie Sama to kontroluje wiec nie ma problemu ciśnienia nie mierzy nawet nie pyta czy ja sobie mierze . Muszę w takim razie o to zapytać


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry