reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Suelen skoro masz miesiące nauki za sobą to napewno chociaż połowa jest w glowie.[emoji57]

Vanilia zaciskam kciukasy[emoji110]

nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
reklama
Patrze wlasnie ze zaczelam 10 tydzien :) ostatni najbardziej stresujacy jesli chodzi o poronienia. A pozniej juz tylko lepiej :)

m3sx9jcg8o411yy9.png
Szybko mijają te tygodnie. Ani sie obejrzymy jak bedziemy na półmetku [emoji57]
Pamiętajcie laseczki, jeśli już chcecie zakupić ciśnieniomierz to taki naramienny, nie na nadgarstek, one nie dają tak poprawnych pomiarów.
:-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
O. Nawet nie wiedzialam. Mam naramienny.

nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Ja dzis rano na telefonie wypatrzyłam jeansy w h&m ale nie miałam czasu, stwierdziłam że kupie jak odprowadzę synka do przedszkola. O czuliście jak wróciłam juz nie było mojego rozmiaru [emoji57]
Trudno. Moze jeszcze kiedyś rzucą [emoji12]
A tak to nigdy nie ulegam tym wszystkim wyprzedazom, tzn jak coś musze kupić to tak, ale wydaje mi sie ze człowiek czesto wpada w taki amok, że -20% albo coś takiego i kupuje dużo niepotrzebnych rzeczy. Ja tak mam na pewno. Jak po jakiejś akcji w Rossmannie -49% zobaczyłam ile mam czerwonych lakierów do paznokci to sie załamałam. PS. Nie maluje paznokci prawie w ogóle [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie słoneczko fajne. W parku jestem z Córcia...Ona biega jak szalona a ja łapie D3 na ławeczce z książka. Duzo mamuś z wozeczkami. Z jednej strony chciałabym juz mieć Dzidziusia po drugiej stronie ale z drugiej to mam teraz taki luzzz....


nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Do góry